Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működik a dolog, két átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik a dolog, két átlagosan kinéző 32-34 éves diplomás embernél, ahol a pasi átlagot keres (300 nettó) állami alkalmazottként, a nő meg 450 et külföldi multinál? Gyereket nem akarnak.

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 20:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Jogász vagyok, PhD fokozattal.
2022. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Akkor az még 3 éves doktori képzés pluszban.
2022. aug. 21. 15:53
 43/48 anonim ***** válasza:

Kérdés hány évre vettél fel hitelt 100 ezres törlesztőre, a másik, hogy mennyit keresel.

Én max a bruttó keresetem 10%át áldoznám be lakástörlesztőre és max 10 évre.

Úgy játszottam a számokkal, hogy megtartottam a 10%os törlesztőt, de csökkentettem a törlesztési időt 6 évre. Így a törlesztő részletem 35ezer ft. Ha a 6 éves törlesztő alatt többet kéne fizetnem 10%nál, akkor kitolnám a törlesztési időt, hogy 10%(35e ft) legyen. Váratlan események is közbeszólhatnak és akkor jó, ha van mihez nyúlni. Természetesen azon kell dolgozni, hogy fele idő alatt remélhetőleg visszafizesd a törlesztőt. Ezt úgy oldom meg, hogy 35 helyet még 35 ezret félreteszek, majd 3 év múlva egyben kifizetem a fenmaradó részt. 100ezres törlesztőnél ez nem igen életképes. Kivéve, ha 1 millát keresel vagy legalább felet.

2022. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
42: Igen, és nagyon jó esetben, ha mindennel időben kész vagy, és megírod az értekezést, az még minimum fél-egy év a védési folyamatig. Újabban már a PhD képzés 4 év (2+2), azóta még problematikusabb.
2022. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
47%

Imádom ahogy verik magukat a nagy semmire. Jogász leszek. Jajj most aztán király leszek. Hát bazzeg bárki lehet jogász ha elvégzi az egyetemet.

Bírni kell az alkoholt, nagy segg, és tanulni. Persze van aki ellébecolja és végig bukdácsolja, meg hát nem is biztos hogy megkaphatná a diplomáját, az is ugyan úgy dolgozik. Utóbbiak jobban verik magukat.

IT -s vagyok pedig jogi diplomám van csak nem bírta a gyomrom, hiába csináltam végig. Hiába van jogom oda írni a nevem elé hogy Dr, nem használom. Nem óhajtok abból élni hogy mások életét tönkre teszem. Nincs gyomrom ezzel foglalkozni.

2022. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
35%
45: Kisfiam, nem leszek, hanem én már egy 450 publikációs egyetemi docens vagyok. És ha csak hozzám mernél szólni egy vizsgán, úgy szétaláználak, hogy a faeces-ből mosnának ki téged.
2022. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%
45: Te csak dr. iur. vagy (ha nem hazudsz), magam pedig PhD (Dr. iur.). Biztos jó lehet “dr. Izékám, jöjjön már, nem fut a Windows”-nak lenni. Egy foglalkozásdoktor úgy aránylik a PhD doktorhoz, mint fakordé az atomrakétához ⚡️🚀. Mindegy, nem ülök fel a jövőben a Stichus-oknak…
2022. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

46: 0 publikációs senki vagy. Akinek van esze az nem itt veri a semmire...

Aki nagyon veri magát az sajnos egy senki.

Csak egy egyszerű alkalmazott vagyok... Igaz nem MO -n. Rendes fizetésről és megélhetésről csak álmodsz, nekem meg valóság.

2022. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!