Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem az a leghaszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem az a leghaszontalanabb tanács az ismeredéssel az, hogy keress magadnak egy hobbit?

Figyelt kérdés

Az add önmagadon kívül.


Ez a keress magadnak egy hobbit 2022 slágerszövege, egy full felesleges tanács, amit mindenhova oda kell írni, aki tanácsot kér ismerkedéssel kapcsolatban.


2022. aug. 11. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Kifejtenéd hogy miért?
2022. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Na, tisztázzunk valamit, kérdező.

Ez a tanács egyáltalán nem a társkeresésre vonatkozik, hanem a kapcsolatfüggőség, mint kártékony és fölösleges lelkiállapot felszámolására.

2022. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem, szerintem is. Azzal, hogy keresel egy hobbit, ami mondjuk a falmászás és ott megismersz valakit aki szeret falat mászni az tök király. De így valójában csak a lehetőségeid szűkültek le. Mert egy jó kapcsolathoz, nem az kell, hogy együtt másszatok falat.

Szóval egy lehetőségnek jó, de ez nem old meg vagy garantál semmit.

2022. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem az, mondjuk én a hobbim kapcsán ismertem meg az egyik exemet. Ez a hobbi számomra elég sok új ember megismerését jelentette, ahogy azmég jópár hobbiról elmondható.
2022. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Azért tartom ezt a tanácsot feleslegesnek, mert ha olyan hobbid van, amit javarészt férfiak űznek (pl nekem a Jiu Jitsu), vagy olyan ami magányos hobbi, mondjuk programozás vagy mondjuk futás, vagy kondizás, akkor nem sokra mész a hobbiddal.


Egy esetben tartom ezt a tanácsot jónak, ha valaki szobakukac, nem mozdul ki, akkor valóban segíthet, ha az ember, akár csak egyedül is, de sportol, javítja a kisugárzást, jobb kedve lesz az embernek, lesz miről beszélnie, ha eljut addig, hogy visszaírjanak neki, de önmagában kevés, mégis úgy és annyiszor elhangzik ez a tanács, mintha ez lenne minden problémának a megoldása az ismerkedéssel kapcsolatban.

2022. aug. 11. 16:48
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Foglalkozz te is mással mint a kapcsolat hajhászás.
2022. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Eleve gáz, ha valakinek a társkeresés körül forog az élete, és ébren töltött órái túlnyomó részében az életnek erre az egyetlen aspektusára van ráfixálódva a tudata. Mondhatni szánalmas.
2022. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, ne mondd már ezt. :). Lány vagyok, de imádom a jitsut szerintem nagyon klassz! Én is át szoktam keveredni a mi edzésünk után, ha nem fáradtam el eléggé. Menj edzőtáborba, próbáld ki egyszer-egyszer más edzőtermekben is az edzést. Nálunk több lány is van jitsun.
2022. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szokták általában ezt tanácsolni, mikor valaki azt írja, hogy ő online nem akar ismerkedni, de közben ki se mozdul a 4 fal közül, ha nem muszáj. Úgy meg szerintem jó tanács, nem nagyon lehetne jobbat mondani. Legalább ismerkedik új emberekkel és ha nem is a hobbi kapcsán találkozik egy lánnyal, lehet összebarátkozik valakivel onnan és általa is ismer meg új embereket, amivel egyre inkább nő az esélye, hogy élőben megismerjen valakit.

Persze azt is lehet mondani, hogy mozduljon ki többet, ismerjen meg új embereket, barátkozzon, csak azzal meg az lesz a baj, hogy nem elég konkrét, nem tudja hogy csinálja.

2022. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Ezt azoknak tanácsolják akik menthetetlenek! És hogy ne bolonduljanak bele- azért tanácsolják nekik hogy legyen egy hobbijuk ami leköti őket! És addig se szenvednek azon hogy nem jók a nőknek.
2022. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!