Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mikor nyittok olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor nyittok olyanok felé is, akik “első körökben” nem feleltek volna meg (ha nyittok)?

Figyelt kérdés
Egyre több 30 pluszos hölgyet látok, akik nem nagyon találtak eddig párt. Én egy sportos, de közepes keresetű, nyugodt, barátságos srác vagyok, 26 éves. Csúnyát fogok írni (de lehet, hogy hízelgő): azok a gyönyörű nők, akik kapcsolatainkban végül csalódtak (ismerek ilyen 33-34 éveseket), hajlandóak volnának egy átlagos, nem egy jómódú vállalkozó vagy testépítő, esetleg influencer, kicsit náluk fiatalabb srác felé nyitni vagy inkább kivárnak, míg jön egy bika?

2022. aug. 12. 22:09
A kérdező szavazást indított:
30 éves korig várják/várom a lovagot/bikát
30-35 körül még kivárnak/kivárok
35 felett sem adják/adom alább
Soha nem is kerestek/kerestem ilyet, de ilyenek jönnek csak
Lemondanak/lemondtam a férfiakról, legyen az bármilyen
Egyéb (leírva)
12 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez nem “párkereső” kérdés, persze (ha valaki esetleg azt feltételezi)!
2022. aug. 12. 22:10
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Aki nem felel meg, az sosem fog megfelelni. Aki meg megfelel, abban benne van az egyértelmű igen és az "adok neki időt, hátha kiforrja magát" igen is.


Nem vagyok hülye, kösz, de meg tudom húzni magam is azt a határt, ahonnan nincs az az isten, hogy az illetőnek időt meg esélyt adjak, mert van annyi ön-és emberismeretem, hogy tudjam, mi az, ami teljes mértékben kizárt, hogy valaha megfelelő legyen számomra.


Húzd ki a fejed a seggedből és szállj le a földre, tök átlagos férfiakkal lépünk kapcsolatba, ha szerinted nem így van, hiszen te is átlagos vagy a saját szemedben, akkor van egy rossz hírem: kurvára nem vagy az vagy rettenetesen az átlag fölött válogatsz.

2022. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hu, ez am a stílus :)

Ne légy annyira frusztrált!

2022. aug. 12. 22:19
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt se tudom ki vagy, ne vegyél fel olyan inget, amit nem szeretnél vagy nem a tied: ilyenkor csak jelöld, hogy nem azokat kerested eddig se és a bunkó stílust hagyd el!
2022. aug. 12. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel a bikázással már önmagában gáz vagy!

"sportos, de közepes keresetű, nyugodt, barátságos srác"-ként minden esélyed meg lenne első körben, ha nem jön össze, akkor magadban keresd az okokat.

Igaza van 2-esnek, ha ronda vagy, de a gyönyörű nők a célcsoport, minimális az esélyed, a nullához konvergál, egyszerűen nem lesznek annyira csalódottak, hogy észre vegyenek. Az viszont hogy ha semmi gond a külsőddel, megint probléma ha nem vesznek észre, ugyanis rossz a személyiséged, vagy éppen nem derül ki, hogy milyen, mert nulla a szociális érzéked/életed, ha nem beszélgetsz, vagy kedves, jófej, nyitott, senki nem fog nyitni feléd.

Ha azz gondolod a 30+-os nők kétségbeesettek tévedsz, sokkal tudatosabban mondanak nemet, mint 20+.

2022. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Honnan jön ez a téveszme, hogy 30 felett a nők szinte bárkivel beérik? Inkább jobban válogatnak. Ha már van gyerek, akkor meg mégjobban.


Ha igaz lenne, amit írtál magadról, vagy nem lenne valami elhallgatott hátrány, akkor találnál lányt a saját korosztályodban is.

2022. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én veled egyidős vagyok, szerintem ez nem olyasmi, ami ha változik, az jó hír. Mármint, értem, hogy valaki esetleg a korral beéri valakivel, aki nem az, akivel tényleg a legboldogabb lenne a saját elképzelései szerint, de az még mindig a szamár szerepe... Lehet, hogy nőként másképp gondolkodom, de én nem szeretnék B terv lenni, ha A tervnek szóba sem jöhettem és biztos, hogy nem reménykednék abban, hogy majd valaki elvisz, mint valami kifőzdei maradékot.


Szóval a te nézőpontod sem teljesen értem...


Amúgy ha bejönnek az idősebb nők, annak szerintem nincs akadálya, egyrészt 5-6 év nem sok, másrészt sokan jobban preferálják a fiatalabb partnert nőként. De ha csak a lepattanóra vársz... Hát az szerintem inkább szomorú. Itt te vagy az, aki nagyon leadta.


26n

2022. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! Ez korrekt válasz! Semmi gusztustalan duma. A “bika” szót nem pejoratív értelemben írtam, ezért van ott a válaszok közt az is, hogy nem azt keresik. Igaz, az hiba lehet, hogy nincs ott, hogy “átlagos” pasival volt dolga mindig. Erre ott az “egyéb” is. Szóval. Igen, nekem ezek a nők jobban tetszenek és szomorú látni, hogy ebben a korban elkeseredetten írják ki ide-oda (volt ilyen), hogy már nem is randiznak. Olyan is, aki régóta nincs senkivel, de nem veszi a közeledésem (ezt megértem, nem jövök be). Viszont épp most mondta egy ismerősöm, hogy olyan férfival járt, akitől először hányingere volt (így mondta). Szóval, örülök a sok “kizárólagosan úgy lehet, ahogy én látom: aki elsőre nem tetszik, sose fog…” típus válaszának, de ez nem általános (egyébként más ilyen sztorit is hallottam, ha nem is ez a többség, persze).
2022. aug. 12. 23:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, magamról: szerények a lehetőségeim, egyedül vagyok, kis pénzt keresek, de akikről szó van (ismét: kontextusban értelmezni, akinek nem inge stb…), ők állandóan utaznak, autót vezetnek, komoly igényeik vannak (ezt csak felteszem, hiszen ezt látom). Hogy fordított esetről írjak: én lehet, hogy adnék esélyt olyannak, aki nem tetszett korábban, de kitartó és én meg 40 vagyok. Ha már azt nyomjuk mindenhol, hogy nem a külső számít (merthogy az említett hölgyek nem ismernek igazán, hiszen sose beszélgettünk).
2022. aug. 12. 23:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#6: Onnan, ahonnan az, hogy a férfi szívéhez a farkán és a hasán keresztül vezet az út.


Mert a nők azon részének is előnyös ez a legenda, akik fiatalon phaszkörhintáznak és utána szeretnének egy rendes pasit.


Mint ahogy az egyik mémben is van "Ha ilyen lány vagy, akkor ne akarj ilyen pasit."


Illetve a férfiak azon (balek, sikertelen) részének is, akiknek már tele a zacsi és szeretnének végre pozitív visszajelzést az élettől, hogy sikeres mérnökök, IT-sok lettek, elértek valamit az életben.


Amelyik férfinek nincs tapasztalata a nőkkel, maximum a prostikkal, azt könnyű megvezetni, mert nincs nagyon összehasonlítási alapja. A prosti is színészkedett vele és elhitte mert el akarta hinni, hogy annak a lánynak biztosan szimpi, egyes férfiak annyira vágynak a szeretetre, érzelmekre, hogy a pultoslány, hostesscsaj meg minden csaj képes őket bepalizni, hülyére venni. Egy olyan nőnek, aki kiélte magát, gyerekjáték egy ilyen férfit az ujja köré csavarni.


Úgyhogy növeli a kínálatot a növekvő keresletre.


De amúgy tényleg téveszme, hiszen pont az a probléma, hogy míg nőknél a külső a szűk keresztmetszet és fiatalon, naivan bármilyen suttyó meg tudja őket dugni, aki bejön a csajnak és nem nagyon lúzer a személyisége, később egyre több tapasztalatot gyűjtve egyre inkább bezárkózik, óvatosabb lesz, jobban olvas a jelekből és mivel rengetegen érdeklődnek iránta teljes csoportokat zár ki az ismerkedés lehetőségéből is.


Addig férfiaknál meg a belső.

2022. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!