Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, egyetértetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egyetértetek a cikkel? Nők, mi a véleményetek róla, hány elvárásnak feleltek meg?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 3. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

"Mindig könnyed"


Ezt is egy szingli csaj írta a többinek, hogy meg legyen a napi három cikk. Erre csak ezt tudom mondani. Lehet rajta rédzselni.

24/N

2019. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Jónak jó, de ez szerintem minden, csak nem nő.

32/f

2019. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nagyjából mindegyik igaz, de ha nincs olyan kedvem, akkor nem társalgok senkivel, hanem elvonulok vagy csak szemlélődöm, ha többen vagyunk.
2019. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Annyi de annyi ilyen van már. Mindenki csak okoskodik, és próbálja meggyőzni a népet, hogy amit ő mond az a helyes az úgy van jól...és persze sok marha el is hiszi.
2019. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Tartalom nélküli blabla, béna köntörfalazás. Ennél a fürdővizem is mélyebb.
2019. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1.igaz


2.nem.

Nem vagyunk robotok, h mindig minden erzelmunket uraljuk


3. nem

Sajnos v nem sajnos a pletykalas elkerulhetetlen. Btw, mi a pletyka? Ha a munkatarsaimmal megbeszeljuk, hogy a munkaugyes Kati osszejott a konyvelesrol Csabaval, (teny, elkerulhetetlen, h szoba keruljon, mivel a nap 1/3atezekkel az emberekkel toltjuk), az pletyka mar? Vaagy csak az pletyo, hogy kibedzeljuk, hogy amugy Csabanak van egy masik, alakuloban levo kapcsolata is..? Szoval, nem egyertelmu.


4-5-6.igaz



7. Nem feltetlenul.

Van egy munkatarsam, aki a legkedvesebb, leggondoskodobb es nem mellesleg, a legszebb no az irodaban.

De, szegenykem kicsit lassu, van h tobbszor el kell neki mondani egy-egy feladatot.

Ami nem baj, a munkakorehez epp a kedvessegere, turelmere es gondoskodasara van szukseg. Lehet, hogy nem fogunk atommaghasadasrol beszelgetni, es lehet, hogy vannak szituacioka, amiket nem lat at, de nagyon kellemes vele dolgozni. A parja szerencses ember.



8. Nem igaz.

Az eletben megvan, mit kell/mit szabadkonnyeden venni.


9.Nem feltetlenul.

Miert kellene mindenkinek mindenkivel megtalalnia a kozos hangot.

A kulturalt csevegest ne keverjuk ide. Az alap human skill kellene, h legyen.

2019. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb bármelyik nőre rá lehet ezeket húzni. Még én is megfelelek 9-ből 8-nak, pedig abszolút nem vagyok "vonzó nő", nem állnak sorba értem a pasik, senki nem fordul meg utánam az utcán.

"Az ellenállhatatlan nők soha nem keseregnek a szerelmi vagy emberi kapcsolataink kudarcain."

Ez viszont f#szság. Akit minimális szinten sem visel meg lelkileg egy kapcsolat vége és nincs szüksége időnként támaszra, az egyértelműen pszichopata, nemtől függetlenül.

2019. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 2-es nem igaz rám, mert egy filmen el tudom bőgni magam.


8-as szintén nem, mert vizsgaidőszakban azért elég stresszes vagyok.


9-es sem igaz, mert rohadtul introvertált vagyok.

2019. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van egy-két dolog ami jó de a többség egy agy rakás bullshit attól mert még valaki vonzó kívül-belül attól még nem azt jelenti hogy az érzelmeit minden kürölményben jol tudja kezelni egy vonzó nő ugyan ugy zaklathat valakit ha igazán szerelmes... ez alap emberi tulajdonság... na meg a figyelem nem azt jelenti hogy intán pozol napi 3 képet... qurvára nem :D hanem hogy a párja figyelmét akarja mindig! ez viszont ki nem akarja legyen az most férfi vagy nő!


na meg a pletyka? milyen pletyka, hírek? midenki pletykál/beszélget ilyen ember nincs aki nem csinálja...

egy kapcsolatban vannak áldozatok amikor vagy a pasi vagy a csaj adja be a derekát ezzel jár!


és igen az okos csaj vonzó de nem csak az iq hanem pl bármely inteligencia!


mindig könnyed kecses elegáns whats? this is a fucking big bullshit! mindenknek vannak olyan napjai amikor nem hypolja fel magát hanem csak egy pizsiben elvan kicsit durvább szeretem is az ilyen nőket nem meg szerintem ők is jobban érzik magukat amikor ugy ehetnek ahogy akarnak ugy mehetnek ahogy akarnak...


annak semmi köze hogy ki milyen társalgó.... van hogy barátnőmmel csak ölelkezünk kb egy orán keresztül mikor filmet nézünk vagy ha nem akkor durván 10-15 percig csendben vagyunk az ágyban bőngészünk stb amikor a másik lát valamit meg mutatja azt akkor szlunk pár szót nem kell mindig beszélni főleg amikor ki fogytunk a témából ennyi...


férfi szemmel is látom hogy ez egy tök bullshit!


bőven elég ha az én elvárásaimnak felel meg és amugy a legfontosabb dolgot kifelejtette egy igazi vonzó nőből :D


a hűséget a bizalmat, tisztelet az odaadást és a kölcsönös szeretett a párja iránt! ezek szerintem a legfontoabbak! nem kell mindig topposan kinézni nem kell mindig kecsen urihölgynek lennie és nem kell mindig elbeszélgetni a hidegfuzioról vagy a teremtésről nem kell mindig uralnia az érzelmeit törjenek ki belőle ha az kell, én ott vagyok meghallgatom segítek neki és nyugodtan zaklathat mindig van időm rá!

2019. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!