Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként neked előny ha pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként neked előny ha pénzes a férfi?

Figyelt kérdés
Ha szeretsz anyagi jólét alapján férfit választani akkor fejtsd ki nekünk hogy azért miért nem vagy anyagias nő.
2022. aug. 13. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Férfiként neked előny, ha a nő el tudja tartani magát egyedül és még megtakarítást is félre tud tenni? Esetleg nyaralásra is van pénze? El tud menni kozmetikushoz/körmöshöz/fodrászhoz, hogy vonzó legyen folyamatosan?


Nem, nem tartom magam anyagiasnak. Sőt, valahol alapnak tekintem, hogy a másik fél fenn tudja tartani a saját életszínvonalát, félre tudjon tenni, programokra járni (ami nem merül ki az ingyen sétálásban heti 6x).

Azt várom el, amit én is nyújtani tudok.

2022. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 21 éves vagyok. A párom is. Egyetemisták vagyunk és legjobb esetben is gyakornoki munkánk van.


Nekem előny, ha tanult és elhivatott. Fontos, hogy szeresse amit csinál és legyenek céljai a karrierjén belül is, fejlődjön folyamatosan. Ezen kívül előny, ha valahogy kapcsolódik az ő szakmája az enyémhez vagy társtudományok. Ez pedig egy nagyon keresett szakma, tehát igen, a legtöbben jól keresnek vele, ha tanulnak.


Persze nem hátrány, hogy nem kell aggódni a pénz miatt, de szerintem ezt pár nélkül, esetleg szülői segítséggel is meg tudnám oldani.

2022. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy voltam, mint a 2es. Azóta eltelt 15 év és mindketten jól keresünk.
2022. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De ki mondta, hogy nem anyagias? Szeretném, ha a párom is olyan munkát végezne, amit megfizetnek, szereti, és nem megkeseredett, morgolódó, hogy sz--r munkát végez és nem is szereti, vagy azt se tudja mivel foglalkozna szívesen, nem ért semmihez igazából és csak sodródik! Nekem ez utóbbi nem menő. Ha valaki kulturális, értelmiségi munkát végez hivatásból, pl. tanár, azt tudnám értékelni, de ha nem tudja eltartani magát vele, vagy hónapról hónapra él, akkor könyörgöm ő felel a saját sorsáért, nekem olyan mentalitású ember kell, akinek ugyan úgy szükséges, hogy legyen megtakarítása, legyen biztonság a háta mögött. Nekem ez egy fontos szempont, tőlem aztán lehetek anyagias, nem akarok mástól függeni anyagilag és más se függjön tőlem, talán ettől lesz az, hogy nem a pénzéért vagyunk valakivel, nem?
2022. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Kàr a szóèrt , már várom a havi 4.000.000.000 nettó elég e valamelyik linket celebre kérdést


Nem tudjátok nekik megmagyarázni 🙄

2022. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1


Korai van a kamuzáshoz! Eltudja magát tartani Pistike mentősként 220 ezerből! Lefogadom akkor rögtön ez nem számít! Keressen 6-800 ezret és úgy tartsa el magát igaz? 😅

2022. aug. 13. 14:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
1-essel értek egyet, egy felnőtt embernek lássa el magát.
2022. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

#6: aki ennyire iskolázatlan, mint te, kérdező, annál tökmindegy, mennyit keres, sohasem fog labdába rúgni nálam.


"Korai van a kamuzáshoz!"


helyett


KorÁN van még a kamuzáshoz.


Jól látható, hogy nemigen szoktál könyvet olvasni.

2022. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
8-as, a Korán nem kamuzik, hitetlen gyaur.
2022. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9: ha a magadfajta agyatlanok megszűnnének létezni, sokkal, de sokkal jobb hely lenne a világ.
2022. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!