Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene csinálnom ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom ahhoz, hogy nagyon ronda külsejű nőként, legalább ronda külsejű férfi összejöjjön velem?

Figyelt kérdés
Hozzám hasonló nagyon ronda külsejű nők tapasztalataira vagyok kiváncsi azoktól, akik lejjebb adták igényeit és sikerült ronda férfival összejönni. Hogy ők nagyon ronda külsejű nőként, mit tudnak, ami miatt sikerült végül ronda férfival összejönni? Bármilyen tanácsot elfogadok.

2022. máj. 15. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Privátot már biztos kaptál eleget, így én nyilvánosan írok. Ha van kedved hozzá, szívesen beszélgetnék Veled. A külső nem minden. ;)


F

2022. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az elsőhöz,ha gondolod irj.
2022. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Feltenni magad Tinderre (vagy akármilyen online platformra) és valóban (ismétlem 𝘃𝗮𝗹𝗼́𝗯𝗮𝗻) a te szinteden levő ronda férfiakat jobbra húzni. Meglepődnél ;).


Tegnap volt itt egy beszélgetés, ahol felajánlottam egy ronda lánynak, hogy cseréljünk accountot, én kezelem az ő Tinder profilját ő pedig az enyémet (ronda férfi vagyok). Cél, hogy azokat húzzuk jobbra, akik szerintünk esélyesek a másiknak (és ezt még maximalizáljuk is azért, tehát ne hajléktalanokkal próbáljuk a másikat összehozni). Én mint ronda férfi tudom a saját végeredményemet, viszont nemzetközi internetes tapasztalatok alapján a ronda lány eredményei is predesztinálhatóak és nem úgy, ahogy azt ő képzelné. Inkább csak elméleti javaslat volt, nem vártam, hogy képet cseréljünk stb. Viszont számára úgy gondolom meglepő tanulságok lennének. Először is ledöbbenne, hogy nekem 0 match lenne a végén, utána pedig azon, hogy neki meg elég sok ;).


TL;DR ténylegesen a te szinteden levőkkel próbálkozz és csodák fognak történni ;)

2022. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Kemény dió számomra ez a kérdés, mert mit jelent a "nagyon ronda"?!


2 férfi ismerőseim véleménye: az arcom szép (nekem is tetszik,) de testalkat szempontjából erősen hízékony vagyok.


De általában azt vettem észre, hogy a MOSOLY kifejezetten megszépíti az embert - illetve elvárják, hogy lássanak egy kis örömöt rajtad. A zárkózottság, az elutasító magatartás pedig taszító tud lenni olykor.


Tehát az arcoddal nem vagy elégedett, vagy a testalkatoddal? Esetleg az összbenyomás taszítja őket, hogy nem mosolyogsz eleget? Vagy keveset beszélsz, túl zárkózott, elutasító vagy?


Gondolom, hogy férfi ismerőseid azért csak vannak, hiszen munkába neked is kell járnod nap, mint nap - esetleg iskolába...

2022. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem legyél nyitott. Én túlsúlyos nem előnyös külsejü srácként nagyon sokat megtennék érted,ha tudnám,hogy nyitott vagy az ismerkedésre. Azonban nyilván a rengeteg visszautasítás miatt meg sem próbálok iamerkedni veles,hiszen nem érzem.eséllyesnek,hogy pozitívan döntesz.
2022. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer ismerkedtem itt egy önmagát szintén rondának tartó nővel. Képcsere után megállapítottam róla, hogy külsőre egyáltalán nem ronda, viszont képtelen fenntartani bármilyen írásos/online kapcsolatot. Ha írtam neki (nem ilyen "Hogy vagy?" kaliberű kérdéseket), csak soká és egy-két szóban válaszolt, többnyire azt, hogy majd ír; ha pedig nem írtam, akkor az volt a baj.

Egyszer megjegyeztem neki, hogy egy picit többet is írhatna, amire az volt a válasz, hogy "Minek?". Ezután megállapítottam, hogy tényleg ronda. A lelke.

2022. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%

#6


Te voltál neki kevés képcsere után csak nem vetted a lapot ő pedig nem akarta leleplezni magát azzal, hogy ő is keményen válogat ;)

2022. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok, akiről a 3-as írt.


Utoljára mondjuk tizenévesen volt kapcsolat-félém, aztán utána írogattam egy lelki sérülttel is egy ideig, aki elmondása szerint összejött volna velem csak azért, mert rond (és akkor még insecure) voltam (ezt így közölte is, hogy neki nem kell szép barátnő mert a szépek ri_bancok és megcsalják a pasikat, egy nő legyen hűséges és házias), de abból végül nem lett semmi, de valószínűleg amúgy is csak félig gondolta komolyan a dolgot. Azóta semmi, pedig finoman próbálkoztam párszor az évek alatt.


Privátban szívesen megírom, mit hogyan csináltam, hogy legalább egy ronda (és mentálisan eléggé defektes, ápolatlan, elhízott) pasit sikerült összeszednem életem során. Ha érdekel, írj rám, kérdező.

2022. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is írhatsz, ha gondolod.

Több ilyen jellegű kérdést láttam mostanában az oldalon...

2022. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ne írj, mért én ronda vagyok.
2022. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!