Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként neked előny ha pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként neked előny ha pénzes a férfi?

Figyelt kérdés
Ha szeretsz anyagi jólét alapján férfit választani akkor fejtsd ki nekünk hogy azért miért nem vagy anyagias nő.
2022. aug. 13. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
220ból nem tudja eltartani magàt…
2022. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A mentősöknek (is) felemelték a fizetését a COVID-19 óta, ebből látszik, hogy te nem Pistike vagy (tény, hogy ettől függetlenül szerintem tovább emelhetnék, mert megérdemlik).

Viszont ha én a szabadidőmet, pénzemet áldozom azért, hogy előre jussak (nyelvet tanulok, képzéseket csinálok), akkor mit csinálnék mondjuk egy nettó 140 ezret kereső férfival, aki feketén dolgozik valahol és munka után levetődik a tévé elé és azt bámulja egész este?

Ha te anyagiasnak tartasz azért, mert hasonló hozzáállást és anyagi hátteret várok el, akkor nyugodtan élvezz el a gondolatra. De ettől az én preferenciám nem fog változni.

(Van párkapcsolatom, soha nem volt korlátozó tényező ez az "elvárásom")

2022. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek előny. Férfiaknak nőknek is.
2022. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha az alapján választ valaki akkor anyagias nő. Paradoxonba keveredtél, de feloldottam neked.
2022. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség azt feltételezni, hogy bárkinél is hátrány lenne. Ha két teljesen egyforma jelölt közül kéne választani valami alapján, akkor lehet, hogy az nyerne, aki havi 5-600 nettót visz haza a minimálbéressel szemben. Mondjuk én nem is állítom, hogy nem vagyok anyagias, bár szerintem a mai világban nincs olyan ember, aki nem anyagias, a társadalmi berendezkedés nem engedi meg, hogy ne legyél anyagias. Az életed minősége egyenes arányban áll a jövedelmeddel/bevételeddel, nyilván senki sem választ direkt rosszabb körülményeket ha van alternatíva. És a párválasztás, ha komolyan gondolod, és nem csak egy kis félvállról vett randizgatást képzelsz, hanem közös életet, közös jövőt, az igenis befolyásolja a későbbi körülményeidet. Akár akartok később gyereket, akár nem (de én akarok, szóval részemről már csak emiatt is fontos szempont).


Amiatt nem tartom magam aranyásónak kifejezetten, mert nem ez az egyetlen szempont. Figyelembe veszem és befolyásolja a döntéseimet, de nem jönnék össze senkivel pusztán csak az anyagi helyzete alapján, ahogy csak és kizárólag emiatt nem is utasítanám el (bizonyos feltételek mellett, azért mondjuk egy kéregető csövivel nem jönnék össze).

2022. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, 19-23 évesen még közel se volt olyan fontos az anyagi stabilitás, mint mondjuk 25 felett. Ahogy elkezd képbe jönni a családalapítás, és az olyan álmok, amiknek megvalósulásához az anyagi jólét elengedhetetlen, már fontosabbá válik a pénz. 26/N
2022. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A nőknek számít a pénz. Minden nőnek. A gazdagnak azért, mert tartani kell vele a színvonalat, amit átlag bérből nem lehet. A szegénynek meg azért, mert jobb életet ígér, mint amit önerőből elérhet.

Az alulfizetett munkák egy részét olyanok végzik, akik lehet, hogy más munkahelyen csak ügyetlenkednének.


Egy szuper tanár nem biztos, hogy megállja a helyét egy hivatalban, vagy egy raktárban. (Ezeknek vágott alá leginkább a KATA kinyírása, azt a kis mellékest is elvették tőlük, amivel kiegészíthették a szánalmas bérüket.)


A többi alulfizetett munkát olyanok töltik be, akiket a képességeik nem teszik alkalmassá jobban fizető munkára. Ez lehet fizikai, és szellemi képesség is.

Mindettől függetlenül a nők többsége megalkuszik a pénzért, ha párkapcsolatról van szó.

2022. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
10-és Vigyázz gyaur, nehogy úgy járj, mint a Salman Rushide.
2022. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!