Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhízott férfiként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott férfiként lehet esélyem egy olyan izmos, sportos, jó alakú nőnél, mint például Jakabos Zsuzsa?

Figyelt kérdés
vagy ez eleve kizárt? ugyanolyat keresnek, mint saját maguk?

#Jakabos Zsuzsa
2022. aug. 13. 23:42
A kérdező szavazást indított:
lehet esélyed
semmi esélyed
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenkor egy (nagyon)vastag pénztárca elég komoly érv szokott lenni az illető úr mellett.
2022. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de nekem csak a hasam a vastag sajnos. azért mert nincs pénzem, még belém szerethet? nem? ha kedves, meg jófej vagyok.
2022. aug. 13. 23:48
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem hiszem, hogy a zsánere lennél egy ilyen típusú nőnek.

Ő a férje:

[link]


Jóképű, izmos, magas (és még így is csak kicsit magasabb Zsuzsánál, aki 185 cm). Ja és, nyilván ő is kedves, és jófej is...

2022. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló alkat vagyok! Reszben sport, reszben genetika....de kérdem én, ha nem jó a külsőd, nem jó az egzisztenciád, mit tudsz nyujtani??? Leginkább semmit!
2022. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez az év vicce!
2022. aug. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%

Jakabos Zsuzsa kb Wonder Woman szintjén van.


-185 cm

-Kigyúrt

-Tökéletes baba arc


1,000-ből ha egy nő ilyen.


Ehhez kb Lucifer szintjén kell lenni szerintem mind külsőségekben mind anyagilag.

2022. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
#2 ha szerinted a kedvesség és a jó fejség a fontos, akkor miert nem ilyen nőket keresel?
2022. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es, mert külsőre a jóalakú, sportos nők tetszenek. Vannak a férfiak közt is, akik kimondottan a kövér nőket szeretik, pl az egyik haverom, aki viszont sportos, izmos. De mégis a duci nők jönnek be neki. Miért ne lehetne a nők között is?
2022. aug. 14. 10:32
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Fogadd el hogy neked csak partra vetett bálna nő jut! Vagy legyél te is vékony,sportos! A esélyed megvan hogy változtass!!! Ne legyèl lusta
2022. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Pattintsd ki magad, dagella!
2022. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!