Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhízott férfiként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott férfiként lehet esélyem egy olyan izmos, sportos, jó alakú nőnél, mint például Jakabos Zsuzsa?

Figyelt kérdés
vagy ez eleve kizárt? ugyanolyat keresnek, mint saját maguk?

#Jakabos Zsuzsa
2022. aug. 13. 23:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na de itt mindig azt mondják, főleg a nők, hogy nem a külső alapján választanak maguknak párt! Akkor ez nem is igaz?
2022. aug. 21. 13:41
 12/18 anonim ***** válasza:
11-es persze hogy nem.
2022. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 X0r4h ***** válasza:
100%

Tegyél magadért! Én 14 éves korom óta sportolok, ezért soha nem voltam elhízott. Nőknek jobban bejön ha valaki sportos. Nem kell túl kigyúrtnak lenni, elég ha átlagosan izmos az ember. A túl sok izom is taszítja a nőket ugyanúgy.


Őszintén szólva férfi részéről sokkal gázabb ha elhízott valaki, mert férfiként csak nekünk kellene alfahímnek lenni. De általában manapság sok a lusta ember, így jóval több túlsúlyos fiatal van, mint 10-20 éve. Pont ezen akadtunk ki ismerősökkel. Iskolás korunkban sokkal levesebb volt a kövérebb ember, mint most.

2022. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mégis az a fontos, hogy hogy néz ki a férfi. Legyen sportos, vállas, aztán az összes többi csak ezután jön.
2022. aug. 21. 18:54
 15/18 X0r4h ***** válasza:
Sajnos igen. A nők a férfiakról beszélnek ugyanúgy az első a külső, mint nekünk férfiaknak. Nők között dolgozom, így állandóan hallom, hogy "milyen jó pasi a Jason Momoa". De ez érthető is, első amit érzékelünk az a külső. Ha az nagyon nem jön be, akkor már a nők le is pattintják az embert. Más kérdés, hogy tagadják, hogy ez így van.
2022. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
"Tehát akkor mégis az a fontos, hogy hogy néz ki a férfi." - Teso, mert neked nem fontos, hogy ugy nezzen ki a no, mint Jakabos Zsuzsa?
2022. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csodák nincsenek, inkább lottóz. :)
2022. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Láttam ma a győri vonaton a bajnokot, de nem zargattam, mert aláírást nem gyűjtök, jó fotót még nem lehet csinálni a telefonommal.

Legközelebb megkérdezem tetszel-e neki.

márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!