Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik nem akarnak gyereket, miért nem keresnek meddő férfit?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 09:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Én eddig nem találkoztam olyan nővel, aki kifejezetten nem szeretett volna gyereket. Max "még" nem, de később meg igen.

De ettől még a kérdés lehet jogos nyilván, csak én nem ezt látom nagy általánosságban. Sőt. De ha van itt olyan nő, aki nem szeretne, nyugodtan jelezze, csak hogy látható legyen, hogy tényleg van ilyen.

2022. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki meddő, még nem feltétlenül illik hozzám.
2022. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as: én élőben még soha senkit nem láttam aki sajnálta volna a pénzt a fogamzásgátlásra. Lehet túl burzsuj vagy túlságosan tudatos a környezetem... De csak itt, gyk-n láttam hisztit abból, hogy valaki sajnálja erre a pénzt.
2022. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene meddőnek lennie? Bőven elég, ha ő sem akar soha. Nem gond fizetni a fogamzásgátlót, akármilyen szarul kerestem, mindig futotta rá, mert fontos.
2022. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg nem meddő férfi sem akar gyereket. Sőt, szerintem a férfiak többsége nem akar, max rábólint, ha az asszony nyúzza. Miért szűkíteném le ennyire a kört?
2022. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kifejezetten meddő férfit keresnem, mikor a nem meddő között is szép számmal akadnak olyanok, akik egyáltalán nem akarnak?!
2022. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki meddő nem jelenti automatikusan azt, hogy nem szeretne gyereket. Ott a reménykedés, spermadonor, örökbefogadás, egyéb kezelések amikkel próbálkozhat.

Míg egy gyermeket nem akaró ember inkább biztosra megy és még tesz is ellene.

Illetve azt se felejtsük el, hogy attól ha valaki meddő nem jelenti azt, hogy nincs esély egy véletlen terhességre. Rengeteg klimaxoló nő esett már teherbe (kimaradt 3-4 hónapig a menstruációja, ami ilyenkor normális és a doki közli vele, hogy x hetes terhes), ha 1%-ban is van életképes spermája a férfinak akkor is lehet teherbe ejteni valakit...

Pont ezért gondolom azt, hogy annak ellenére hogy valaki meddő is kéne védekezni, mégha csak minimálisan is. Az ördög sosem alszik.

2022. aug. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert a meddőséget rendkívül kevesen vallják be, ráadásul a meddővé minősített férfiakkal sem árt óvatosnak lenni, ugyanis náluk már az is meddőségnek minősül orvosilag, ami valójában csak rendkívül alacsony termékenyítőképesség. Na most képzeld el, ha mégis besikeredik a terhesség, akkor az ilyen férfi hogy pattogna az abortusz ellen?!

Az egyetlen megbízható férfimeddőség az a művi, azaz vazektómia által elért, de olyan meg irtó kevés van.

2022. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

11.

Itt vagyok. Soha nem akartam, és ahogy telik az idő (48 vagyok), úgy vagyok egyre biztosabb abban, hogy ez a jó út számomra.

2022. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!