Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy bírkózol meg a szingliség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírkózol meg a szingliséggel?

Figyelt kérdés

Sajnos különböző okokból mindig befuccsolnak a társkeresési próbálkozásaim.


Rossz egyedül, de nem sikerül társat találni.


Mit tegyek a letargia/reményvesztettség ellen?


Vannak hobijjaim, egzisztenciám stb, de gyakran ezek se elegek.



2022. aug. 21. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Próbálkozz,egyszer majd csak osszejon
2022. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadni hogy ez van.

És csak simán élni kell az életet.

2022. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól elvagyok ilyenkor szabadon, csak azt nem bírom amikor átlag emberek beleütik az orrukat hogy miért nem sikerült.

Azért abból a szempontból én is érzem a nyomást hogy 26 éves vagyok és nem szeretnék lecsúszni a család témáról.

Egyébként nem szoktam sokáig egyedül lenni.

2022. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne stresszelj rá, akkor magáól is menni fog, hidd el.


Én könnyen megoldom, munka és a 2 gyerek mellett se idő, se energia párt keresni, és a nap végén hálát adok minden 5 percért amit kicsit csendben, magamban, egyedül tölthetek 🤣

2022. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
hát most rendezem az új lakásom anyagi dolgait és tervezgetek mit kéne még venni bele úgy, hogy jusson is és maradjon is.
2022. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
leginkább úgy, hogy bár kétségtelenül nehéz, de nem adom fel, kedves és normális üzeneteket írok, aki pedig egy két szavas elutasításra se hajlandó, az magát minősíti ezzel, aztán megyek tovább, hátha létezik valaki, akivel jól ki tudok jönni 🤷🏼‍♂️
2022. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint a 4-es. 😅 Bár azért hiányzik a társ, hogy valaki velem is foglalkozzon legalább annyit, mint én a gyerekeimmel.
2022. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nem is volt párkapcsolatom, 25 éves vagyok, normális férfi vagyok, anyukám barátnői, rokonaim szokták mondani csajok? Mondom , 20-30 éve még lehet értékelt volna egy nő, de a hozzám hasonlóak akkor szoktak elkelni, amikor már családot kell alapítani. 30 év felett veszik észre a magamfajtákat amikor már gyerek kell.
2022. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb, mint 2-3 havonta lecserélni a tyúkot, mert mégsem válunk be egymásnak.
2022. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2022. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!