Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett is lehet trendi (objektiven) a szingliseg es a gyerektelenseg ferfiak esetèben? Vagy ez csak önámítás ès nagyon gáz? 35 F

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy 40 es férfit nem érdekel mi a treni és mi nem.

Aki ezzel foglalkozik az éretlen.

Éld az életed ahogy neked jó.

2020. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a trendiség miatt foglalkoztasson a téma . Ha Neked jelen helyzetben így a megfelelő akkor mi a probléma ?
2020. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha 40 évesen nincs olyan anyagi háttered, hogy fenn tudj tartani egy barátnőt úgy, hogy annak ne kelljen elmennie dolgozni. Azt se várhatod el, hogy egy nő a cseléded legyen, szóval vagy bejárónőt tudj fizetni, vagy legyél valamennyire önellátó. Ha ezek nincsenek meg akkor ne akarj barátnőt nemhogy 40, de 50 vagy 60 évesen sem. Akkor Te a társadalom söpredéke vagy, akit a nők nem fognak akarni társnak. Ezzel vagy megtanulsz együtt élni vagy lehetsz öngyi - senki nem fog sírni utánad!
2020. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért, ha nem trendi, csinálsz gyorsan egy gyereket vagy mi? Ne vicceljünk már...
2020. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

most leszek 40 és rohadtul nem azért vagyok egyedül, mert trendi. egyszerűen akikkel komolyan gondoltam azok velem nem gondolták komolyan, illetve fordítva. ettől függetlenül folyamatosan ismerkedem, mert a 30-as nő korosztály akárki akármit hazudik nyitott a negyvenes férfiakra.

3-astól kérdezném, hogy azt ami neked van önerőből kapartad össze? Mert nekem az autóm, diplomám, nyelvvizsgám, lakásom full önerő. NEm volt apucika és anyucika aki alám pakolja ezeket.

2020. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak pl sokan nem is akarnak mar tarsat 40 utan
2020. nov. 25. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ez választás kérdése lenne elsősorban...

A legtöbben egyedül MARADNAK és nem ők választják ezt az utat, egyszerűen nem kellenek senkinek.

Én sem kellek senkinek 26 évesen, pedig nem vagyok kövér se alacsony, nincsen "baltaarcom", diplomás vagyok, dolgozom, mellette most is egyetemre járok, van félretett pénzem, van egy saját lakásom és egy nyaralóm is. Vannak barátaim, haverjaim, nem ülök otthon egész nap, szinte minden hétvégén van valami program, megyünk ide-oda (jó most a vírus miatt nem). Nem vagyok bőbeszédű, sokszor volt hogy emiatt leszóltak, de megfelelő hangulatban és a megfelelő emberrel el tudok beszélgetni szinte bármiről és általában miután megismernek már nem tartanak "furának".

Hogy mi a "gáz" velem?

Nem "menősködök", arcoskodok állandóan, nem járok "divatos, feltűnő" ruhákban, ékszerekben, nem játszom a "nagyfiút". Nincs kocsim, se jogsim, de ez nem is érdekel, nem vágyom arra, hogy vezetnem kelljen.

A hajam eléggé megritkult, de ez ellen nem tudok mit tenni.

Nem vágyom cicababára, vagy topmodellre, csak egy átlagos, aranyos lányra.

Mégsem jön össze, fogalmam sincs mit kellene tennem, hova menjek és hogyan ismerkedjek. Ezt nem tanítják sehol sajnos.

Leginkább a szerencsében bízhat az ember, amiben pedig szintén hiányt szenvedek.

2020. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is megritkult a hajam, igaz én 35 vagyok, amikor már ez legtöbbször ilyen, így elvileg el kellene ezt fogadnia a nőknek. De szerintem ezt semelyik korban sem fogadják el annyira, emiatt kissé én is komplexusos vagyok. Én sajnos még albiban élek, van persze diplomám, autóm, motor. De én sem nagyon kellek azoknak, akik nekem kellenének. Persze 4-5 olyan nőnek igen, akik nekem nagyon nem jönnek be. Így inkább maradok egyedül.
2020. nov. 25. 19:14
 9/10 A kérdező kommentje:
ja és nem cicababák kellenek nekem, hanem pl kisgyerekes elvált 38 éves munkatársnőnek sem kellek, pedig elvileg nők 40 körül nem igazán válogathatnak már...
2020. nov. 25. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem trendi
2021. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!