Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szingliség nem szégyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingliség nem szégyen, csak kellemetlen életállapot?

Figyelt kérdés
Valahogy az egész kultúra úgy épül fel, hogy a férfiaknak hóditaniuk kell és olyan fellépéssel, humorérzékkel rendelkezni, hogy a nők érezzék jól magukat a társaságukban. A mesékben is eköré épül fel a sztori és persze vannak különböző próbák meg akadályok, amiket a mesehősnek le kell győznie, de a végső jutalom az, hogy elnyeri a szíve választottjának kegyeit. Később az iskolában is azok a srácok a menők, akik sportolnak vagy zenélnek, mert ők sikeresek a lányoknál, a jótanuló kockák kevésbé.-Felnőttkorban is ez a helyzet, hogy a külvilág ezt a visszajelzést küldi, hogy minden út ide vezet és akkor vannak, akik komoly kapcsolatban elköteleződnek, mások alkalmikat keresnek és olyanok is akadnak, akik hallgatólagosan megpróbálják keverni a kettőt. Viszont akiknek ez kimarad az életükből, azokat furcsán nézik, valahogy mintha egy verseny lenne és az illető lemarad, mert nincs értéke a piacon. Vajon ha nem lenne ennyire túlszexualizált a világ, kevesebb embert zavarna az, hogy nincs párja?

2022. máj. 16. 21:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyos, hogy 2/3 részt azért zavar minden férfit ez, mivel a társadalom belénk injektálja.
2022. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%
Igen, túlszexualizalt a világ, nekem se tetszik… de amiről te írsz, inkább értékrend szerintem: a legtöbb embernek prioritás, hogy párkapcsatban éljen, ezen keresztül határozza meg magát. Ez ösztön is, meg individuális döntés is. 20-23 eves koromig egyedül voltam, előtte, utána hosszú parkapcsolatban. De a 3 ev alatt annyi kiközösítés, negatív bélyeg ért e miatt, hogy szörnyű… anyám a pszichiáter kollégáihoz cipelt mondvacsinált ürügyekkel, apám a fiatabn kollégáit tukmálta, a barátnőim győzködtek stb.
2022. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Vegyünk példának egy sima nagy családi csevejt, amiknél az alábbi kérdések merülnek fel.

Van barátnőd? Miért nincs? Bu*i vagy? Miért nem jársz el ismerkedni?

2022. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
20%
#3 és akkor mi van ha ezek merülnek fel? Meg kell válaszolni azt kész.
2022. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%

Én egy 5 éves kapcsolatban fulladoztam évek óta. Azt hittem majd utána egyedül milyen jó lesz. Aztán egy lúzernek éreztem magam, amikor senkim sem volt. Még egy csaj is azt mondta, hogy úgy izgibb lenne velem kavarni ha lenne valakim ... Na a csajt most hagyjuk inkább.


De elkezdett zavarni. Tepertem, lett valakim, ismét életem szerelme, mostanra évekig együt és gyakran öljük egymást és fulladozunk. De megfogadtam, ha ennek vége, akkor komolyba nem kezdek ismét. Inkább a szingliség, letojom ki mit gondol. Nem való nekem egy komoly kapcsolat.

2022. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%

A szingliséggel semmi baj nincs, ha azért szingli valaki, mert az akar lenni.


Ha viszont valaki azért szingli, mert nem tud barátnőt találni, az szégyen. Nagyon sok nő van a világon, és neki egy sem jön össze. Erre nem lehet büszke az ember.

2022. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%

Fú, ezer dolog van a világon, amit szégyelni kéne, de a szingliség nem tartozik ide.


Egyébként engem pont a túlszexualizált világ miatt nem zavar, hogy nincs párom.


Ma 2 külön fórumon is elmagyarázták, hogy a 10-es skálán nincs 10-es, mert az elérhetetlen. Tehát az ember létrehozott egy objektív, külsőre irányuló skálát, a tetejére tett egy valóságban nem létez(het)ő embert, akit - bocsánat - "top baszhatónak" kiáltott ki. Ha ez nem a túlszexualizált világ egyik tünete, nem tudom, mi.

2022. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy kellemetlen! Tök jó szinglinek lenni.
2022. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen rájöttem, hogy most egyedül is jó, élvezem és nincs energiám aktívan párt keresni, szuper, hogy csak magamra kell figyelnem
2022. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%
6-os tehát szégyelljem magam mert rondának születtem? Köszönöm szépen!
2022. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!