Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak hogy tisztázzuk,de,femini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hogy tisztázzuk,de,feminista világban élünk?

Figyelt kérdés
mindig jönnek azzal hogy régen a férfiak tudtak udvarolni,addig,oké,a férfiaknak kelett versenyezni,de minden más téren a nőknek kuss volt,most?a férfi teperjen próbálkozzon ezer nőnél hátha egynek bejön,közbe meg kapja hogy neki mindeggy csak nőlegyen,megkapja hogy nem kell senkinek,szidják a homokosokat a lezbiket nem.Erőltetik a női főszereplőket a filmekben.Gyakorlatilag a lányok 13 éves koruktól kapcsolatba vannak,mert ők érettebek,annyira hogy térdelnek a sittes,yolós kanjuk előtt a diszkóba.Egyre több a szűz 30 felett6i férfi.A munkahelyeken gonoszabbak a női főnökök.
2022. aug. 22. 11:05
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
36%

De tartoznak és ehhez elég csak az állatvilágot megfigyelni. Vagy ha most azt kapom, hogy mi nem vagyunk állatok, akkor gondolj arra, hogy a férfi és női agy bizonyos dolgokban nem egyformán működik, kicsit eltér a kémiája is.

Amit írtam azt arra írtam, hogy régen javarészt az vállalta fel hogy ő igenis a férfiak pályáján akar érvényesülni, aki valóban alkalmasnak látszott erre. Igen, voltak és vannak is ilyen nők. Ma viszont sokan dacból, csalódottságból (úgy gondolják, hogy ők nem elég jó nők) próbálnak inkább a férfias dolgokban érvényesülni, viszont ott sem tudnak kitűnni vagy csak fent maradni a vízen sem. Ők azok, akik aztán a kvótákat és a hasonló hülyeségeket erőltetik.

Én mindig annak a pártján voltam, hogy bármit próbálhasson meg egy nő is, ugyanazokat a lehetőségeket meg kell adni neki mint a férfiaknak, viszont semmivel sem többet. Ha tehetséges akkor érvényesülni fog, ha nem, akkor pedig nem azért bukik el mert nő, hanem mert alkalmatlan arra a feladatra.

2022. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
64%
De honnan tudod idegenek motivációját, honnan tudod, mi van az életükben? Azért rohadt kemény, hogy ilyeneket kijelentesz, az összes pszichiáter lehúzhatja a rolót, hogy te csak így megmondod, ki milyen.
2022. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
62%
Mindegy a motiváció, a lényeg hogy tényleg tehetséges valamiben vagy sem. Ha nem, akkor nem kell mesterségesen meglejtetni a pályát csak azért mert nő. A pozitív diszkrimináció ugyanúgy diszkrimináció, mert egy másik csoportra nézve negatív. Az pedig nem fér bele az egyenrangúságba.
2022. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo neked az a bajod, hogy a nok ferfiasabbak nalad. Mar a kislanyok is. Egyik nonek sem kell egy noies ferfi. Az ilyenek maradnak egyedul. A ferfiak is megvetik az ilyen szanalmas egyedeket. Barki barmikor marmilyen kontextusban beszel ferfiakrol, abbol neked semmit sem kell magadra venned. Eunuch vagy, nem ferfi.
2022. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tök mindegy, a társadalom majd úgyis kitermeli a férfias férfiakat. Vagy kihal a nemzet :)
2022. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
65%

"Mindegy a motiváció, a lényeg hogy tényleg tehetséges valamiben vagy sem."


És a férfiak mind tehetségesek abban, amiben dolgoznak?


Szóval ha tehetséges vagyok valamiben, ami nem érdekel, erőltessem azt, hiába van motivációm arra, hogy másban képezzem magam.

2022. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
58%

"Amit írtam azt arra írtam, hogy régen javarészt az vállalta fel hogy ő igenis a férfiak pályáján akar érvényesülni, "


Az meg mi? Mi alapján jelented ki, hogy valami "férfi pálya"?

A pálya meg alapból a férfiaknak lejt. Hiába hisztiztek itt. Inkább egy alkalmatlanabb férfit neveznek ki sok helyen ma is egy pozicíóra.

2022. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
57%

""Mindegy a motiváció, a lényeg hogy tényleg tehetséges valamiben vagy sem.""


Akkor a férfiak jelentős része repülhetne a pozicíójából.

2022. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
73%

36: "És a férfiak mind tehetségesek abban, amiben dolgoznak?"

Mindenki aki dolgozik, tehetséges annyira az adott területen, hogy őt alkalmazzák és nem mást. Lehet nő vagy férfi.


"Szóval ha tehetséges vagyok valamiben, ami nem érdekel, erőltessem azt, hiába van motivációm arra, hogy másban képezzem magam."

A munka világa nem az egyénről és az ő személyes vágyairól szól. Dolgozol és a munkádért pénzt kapsz. Ha jó vagy a területeden és jól tudod magad érvényesíteni akkor többet, ha nem, akkor kevesebbet. Nekem pl. hiába fizetnének milliókat egy meccsen, akkor sem tudnék jól focizni. Így a foci marad maximum hobbi. De nem háborgok azon, hogy nálam tehetségesebbek helyett nekem kellene ott lennem, mert én annyira szeretek ám focizni és képzem is magam. A lőtéri kutyát sem érdekli ez. Ha más úgy is jobb nálam, hogy egész héten a fotelbe ülve tévézik, akkor őt alkalmazzák és ez teljesen rendben is van.


37: "A pálya meg alapból a férfiaknak lejt. Hiába hisztiztek itt. Inkább egy alkalmatlanabb férfit neveznek ki sok helyen ma is egy pozicíóra."

Ezt alá tudod támasztani valamivel? Mert a tapasztalatok egyáltalán nem ezt mutatják.


38: "Akkor a férfiak jelentős része repülhetne a pozicíójából."

Bármelyik piaci alapon működő munkáltató azonnal lecseréli bármelyik alkalmazottját, amint talál nála jobbat fizetés/tudás arányban. Ha viszont nem repül, az azt jelenti, hogy adott munkakörben az általa nyújtottak megfelelnek az elvárásnak.

2022. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%

"nem idealizálom hogy a nőknek kuss VOLT"



Ha felelossegvallalasrol van szo, most is kussolnak, lapitanak. Csak a jogaikert csortetnek.



38F incel

2022. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!