Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak hogy tisztázzuk,de,femini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hogy tisztázzuk,de,feminista világban élünk?

Figyelt kérdés
mindig jönnek azzal hogy régen a férfiak tudtak udvarolni,addig,oké,a férfiaknak kelett versenyezni,de minden más téren a nőknek kuss volt,most?a férfi teperjen próbálkozzon ezer nőnél hátha egynek bejön,közbe meg kapja hogy neki mindeggy csak nőlegyen,megkapja hogy nem kell senkinek,szidják a homokosokat a lezbiket nem.Erőltetik a női főszereplőket a filmekben.Gyakorlatilag a lányok 13 éves koruktól kapcsolatba vannak,mert ők érettebek,annyira hogy térdelnek a sittes,yolós kanjuk előtt a diszkóba.Egyre több a szűz 30 felett6i férfi.A munkahelyeken gonoszabbak a női főnökök.
2022. aug. 22. 11:05
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
67%
Az altalanositas az en kommentemben tipusra vonatkozik es helytallo. Ne essunk at a paci masik oldalara, hogy minden altalanositas rossz. Megvan annak is az elonye, aki tudja hogy mire vonatkozik es hogyan eljen vele. Sepregess egy kicsit a sajat portad elott.
2022. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
20%
51. Dehát... pont azt csináltam. A saját portám előtt sepregettem és előkerültek a "szőnyeg alól" olyan történetek, amik jócskán rácáfolnak arra, hogy a nők mekkora mártírok. Most pont az én tézisemet erősíted azzal, hogy azt mondod, néha oké az általánosítás. Hát én most okénak éreztem, mert egyébként rengeteg helyen tapasztalom és látom ugyanezt a problémát. Azért beszéltem magamról, mert úgy hitelesebb, mintha azzal jöttem volna, hogy xy ismerősömnek lusta disznó nője van, de sír az egyenlőség miatt.
2022. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
"mintha azzal jöttem volna, hogy xy ismerősömnek lusta disznó nője van, de sír az egyenlőség miatt" - ezt kifejtenéd? Jól értem, hogy szerinted, aki lusta, annak nem járnak egyenlő jogok? Továbbmegyek: a lusta férfiakra is igaz ez? A lusta férfiaknak sem jár akkor a jogegyenlőség?
2022. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!