Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik nekem Sanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem Sanna Marin. Hogyan tudnék megismerkedni vele? Mivel nagyon sikeres nő, attól tartok, hogy rám sem nézne. De nagyon vágyom rá. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, annak írom, hogy ő Finnország gyönyörű és imádni való miniszterelnöknője. Tudom, hogy házas, de az még nem garancia arra, hogy boldog is a kapcsolatában, de ezt úgysem teregetné ki nyilvánosan, ezért is lenne jó személyesen megismerni és beszélgetni vele az életéről. Az sem zavar, hogy van egy kislánya, szívesen nevelném vele közösen, ha minden jól alakul köztünk.


Tudom, hogy nagyon elrugaszkodottnak tűnik amit írok, tisztában vagyok azzal, hogy erre minimális esély van. Ettől függetlenül komolyan gondolom amit írtam, tényleg így érzek, nem egy gyerek vagy egy tapasztalatlan fiú vagyok, hanem egy felnőtt férfi, de álmodozni attól még jó dolog.

Szóval a kérdésem komoly, tudom, hogy furának tűnhet, de nem trollkérdés, alapvetően egy normális ember vagyok. Kérlek titeket, hogy így kezeljétek a kérdésem és ennek szellemében válaszoljatok rá.

Köszönöm mindenkinek előre is az értelmes válaszokat.



2022. aug. 23. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ábrándozás az élet megrontója. :-)

Ennél reálisabb cél, ha meztelen képeket próbálsz róla felkutatni, esetleg egy lesifotóst felbérelni, hogy készítsen róla ilyeneket, aminek persze vastagon meg fogja kérni az árát.

2022. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerelem 🤣🤣🤣🤣


Bsszatok meg , valakit elkezdték hypeolni a mèdiàban , már egyből "az alapvetően normális emberek" halál szerelmesek


". Az sem zavar, hogy van egy kislánya, szívesen nevelném vele közösen, ha minden jól alakul köztünk." - igen, majd gondolatföldjèn Kansasben 🤣🤣🤣


Ti magatoktól nem mentek ki az utcára , vagy a fehér ruhás bácsik nem engednek ki titeket?

2022. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es! Nem a mostani hype miatt írtam a kérdést. Évek óta miniszterelnök már, azóta ismeri az egész világ, legalábbis a politika iránt kicsit is érdeklődő emberek. A mostani "botránnyal", csak a hozzád hasonló bulvárszeméten tengődő bugrisokhoz jutott el a híre, akik eddig azt sem tudták, hogy ki is ő.
2022. aug. 23. 14:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem olvasok már híreket sem , de jó hogy ezeket az infókat megtudtam magamról - köszi szépen


Érdekes , hogy amióta ismertebb lett , azóta kérdeznek be hozzád hasonló elmegyarosok , hogy pl mennyi nettó kell hozzá , vagy hogy szívesen randira hívnàk, nincs e még esetleg a telefonszáma.


Majd csak rajtad röhögünk itt Angela Merkellel 🤣🤣🤣🤣🤣

2022. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Plátói szerelem


Véletlen nincs baj a toronyban ?

2022. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! 🤣🤣🤣
2022. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Én megdugnám a 10 évvel ezelőtti Naomi Campbell-t, bár tudom erre nem sok esélyem van.
2022. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minimális esély? Erről a Dumb és Dumber jut eszembe:

- Mennyi az esélyem, hogy meghódítsam?

- Hát, kábé egy az egymillióhoz!

- Tehát VAN esélyem!

Nehéz elhinni, hogy ez nem trollkérdés. Egyébként a kisugárzása alapján egy boldog fiatalasszony, aki vélhetően elégedett a házasságával, és szexuálisan sem tűnik elhanyagoltnak.

Az ilyen "szerelmesekből" lesznek a veszélyes stalkerek.

2022. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem... de szép dolog ez
2022. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Csináld amit a sok mai gyökér, küldj neki farokselfit!
2022. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!