Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek hogy jött össze, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy jött össze, hol vagy hogyan sikeres a mai társkeresés?

Figyelt kérdés

Ha zárkozott típusú ember vagyok, a munkahelyen nem tudok mert össze vagyok zárva a gyárban egy 15 külön korosztályú és családos emberekkel, így marad az internet, vagy más egyéb helyet nem tudok.


Szerintetek léteznek még olyan közvetítői irodák mint régen voltak ahol be megyek fizetek egy tagsági díjat, és a fényképemmel és le írásommal hogy sac per kábé milyen ember vagyok össze hoznak randikat hasonló karakterű emberekkel? Vagy ezek örökre meg szűntek?


Más hasonló zárkozott ember hogyan keress magának társat?



#nők #modern társkeresés
2022. aug. 20. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Erre való a társkeresés különböző felületeken. Nem csak a tinder van, mondjuk nekem onnan is volt kapcsolatom,a jelenlegi is onnan van. Ha az ember ismeri magát és pontosan tudja,mit keres, akkor nagyon hatékonyan lehet használni. Ha csak ismerkedni akarsz és meglátni, mi lesz belőle…akkor dögivel lesznek jelentkezők, de csak szexkapcsolatra.
2022. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen oldalak azok ahol nem csak szexre akarnak menni mert a badooban sokat csalodtam az ott csak szexet vagy szeretőit akarnak mind. Ott az emberek 90%lékának van kapcsolatuk és csak szeretőt akarnak.
2022. aug. 20. 15:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Minden oldalra regiznek pr.stik is meg szeretőt kereső házasok is, sajnos nem lehet őket kiszűrni


En legutobb vmi nagy őt kereső oldalt futottam át. Asszem ez a szlogenje hogy csatlakozz ha keresed a nagy őt vagy ilyesmi.

Erre ahogy megnyitom az oldalt..egyik pr.sti a másik után, és alattuk millio kommentek a pr.stikereső férfiaktól.


Ki hitte volna hogy egy pr.sti ezrek nagy ő-je..


Gondolkodtam már hogyan lehetne "tiszta"oldalt létrehozni a söpredék réteg nélkül de nem lehet leigazoltatni a másikat hogy pl igazold h egyedulallo vagy es stb.

2022. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*Vagy max ha egymast jelentgethetnék az emberek pl házas kérem tiltani az oldalról. De azt is hogy ellenőrzöd h jogos a jelentés?
2022. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj, hogy akik nem egyedül állóak hanem ingyen szexet akarnak azok mind a társkeresőkön lognak, és kettős életet játszanak.


Akik meg tényleg társat keresnek, tényleg egyedül állóak, azok meg sokat csalodnak, és utána csak meg keseredetten már szomoruan keresgélnek.

2022. aug. 20. 16:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen "iroda", de van ilyesmi szolgáltatás/netes ismerkedő oldal. Befizetsz x összeget mint tag, akkor látod a többi tag profiljait, különböző eseményeket (amiket tagok is létrehozhatnak), beszélhetsz velük, stb..


A hangsúly az élő találkozásokon van, nem a netes trécselésen, talán egy ilyesmi megér egy próbát.

2022. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Résen kell lenni az átverések miatt

Akik megjátszák h egyedulállóak azok szemelyesen is megjatszák foleg ffiak.


Nőknél kevésbé jellemző h letagadna férjet gyereket vagy hadovalva ossze vissza mert szeretonek kell csak úgyis. Felesleges hazudnia

2022. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Helyileg hol élsz?
2022. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 tévedsz. van ilyen iroda.
2022. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es Minden városban van ilyen iroda?

Ha igen mi a neve az irodának?

2022. aug. 20. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!