Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha egy férfi küld képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfi küld képet a farkáról és megvan nektek a Facebook profilja is, be szoktátok küldeni a Napiszarnak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam megnézni,törlöm.
2022. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

#1

Egy ilyen kis köcsögöt vertem majdnem el nemrég, egy jó barátommal csinálta meg

2022. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

#12

Azz hiszed érdekel? Akinek annyi agya van, hogy elküldi a kis grillnudlit, abból amúgy sem nézek ki sokat. Nem félek az ilyen gusztustalan retek selejtektől. Megérdemlitek, hogy az ismerőseitek, rokonaitok tudják, hogyan viselkedtek másokkal. Megérdemlitek, hogy eltiporjanak titeket egy ilyen viselkedés miatt.

2022. aug. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Nem grillnudliról beszélek,egy nővel csinálta meg a fäszfej exe miután repült...

2022. aug. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk nem értelmeztem a kérdést. Én arról beszéltem amikor egy kapcsolat után történik ilyen .
2022. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez az egész így ahogy van szemétség és gusztustalan. Ez a socmédia mocska, amikor egymást pocskondiázzák az emberek nyilvánosan.
2022. aug. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a napiszart férfiak működtetik, férfiaknak szól, nők megszégyenítése a cél. Szóval ha oda beküldene valaki egy gyíkfotót, max a beküldőt savaznák, mert nő.
2022. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, nem szégyenítek meg senkit sem.

Ez undorító, akár férfi, akár nő csinálja mással.

2022. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!