Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú, akivel randiztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel randiztunk is és jól ki is jövünk. De sokszor eltűnik és úgy érzem nagyon nem vagyok fontos… aztán felbukkan és megint nagyon kedves. Ne számítsak semmi komolyra, ugye?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ mit jelent az eltűnés. Nem mindegy ha hetekre lelép, vagy 1-2 napig nem ír vissza messengeren.
2022. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ne számíts komolyra.
2022. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez így elég kevés info, még ne kukázd őt, de legyél persze másokra is nyitott.
2022. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Jól érzed, nem vagy fontos. Egyelőre lecserélhető vagy, a dolgok természetes állapota ez. Majd ha megszeret, másként is lehet talán.
2022. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Hát, ilyen fel-felbukkanó nekem is volt. Aztán kitettem a szűrét, nem viselte meg őt különösebben, szóval jól tettem.
2022. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!