Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel megtér és Isten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel megtér és Isten segítségét kéri, akkor nagyobb eséllyel fogadja őt be egy vallásos nő vagy számára csak a cölibátus marad?

Figyelt kérdés
42f Full-Time Incel

2022. aug. 24. 06:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12%

"nem a világ/sors/Isten/nő/jóképű férfi rivális tett titeket incellé, hanem ti magatokat ezzel az önsorsrontó incel jelzővel"


De mindegy hogyan sorolják be magukat, egyszerűen nő nélkül lesznek ígyis meg úgyis...

Nem érted!


"Inkább fejleszd magad"

Na persze, mert te is csúcsra fejlesztetted magad... Ja nem.

Te eleve tökéletes voltál, az incel meg gyárilag el*aszott. Felcseréled az okot és az okozatot. Nem azért nincs nőjük, mert megkeseredettek. Azért megkeseredettek, mert nincs nő. Érted? Fordítva van az egész!

2022. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
Hát komám ha te 42 évesen itt tartasz akkor engedd el ezt a nő témát és koncentrálj inkább a hobbijaidra, jobb lesz az úgy mindenkinek.
2022. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Te neked már életed végéig full Time incel leszel.
2022. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
16%
Pontozzatok le nyugodtan, de én vallásos vagyok és incelnek tartom magam. Sokszor imádkozom Istenhez, hogy segítsen a társkeresésben, de semmi.:( Béna vagyok hozzá, semmi önbizalmam, félek a kezdeményezéstől. Az utóbbi időben egyre inkább azt érzem, hogy nekem nem való párkapcsolat. Semmiről nem tudnék beszélgetni az adott lánnyal, csúnya vagyok, unalmas stb. Lehet, hogy tényleg az lenne a legjobb minden incelnek, ha örökre egyedül maradna.
2022. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

3


“ Értsd: nem a világ/sors/Isten/nő/jóképű férfi rivális tett titeket incellé, hanem ti magatokat ezzel az önsorsrontó incel jelzővel és a hozzá kapcsolódó degenerált mentalitással.”


Lol, a csávó 42 éves, 10 éve nem is voltak incelek még hivatalosan. Akkor hogyan tette volna azzá magát?

2022. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

"10 éve nem is voltak incelek még hivatalosan"



De voltak. En is hasznaltam az "onkentelen colibatus" kifejezest itt az oldalon....



38F incel

2022. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
37%
38F Incel, akkor jó rosszul használod, mert nem tudod, mit jelent a cölibátus.
2022. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%

Az incelbol a "cel".



38F incel

2022. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

18-as incel, nem sikerült megértened a kérdésem. Nem azt kérdeztem, hogy mi a rövidítése a debil kifejezésben.


Mit jelent a cölibátus? Azért kérdem, mert egészen biztos vagyok benne, hogy olyan szót használsz magadra (te és a önsorsrontó társaid), aminek a jelentésével nem vagy tisztában.

2022. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
35%
Kedves 19. félrebeszélő barátom, nem kérünk a filléres játszmázásból. Mond meg, szerinted mit jelent a cölibátus? A wikipédia szerint a házasságról és a szexuális kapcsolatról való önkéntes lemondás.
2022. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!