Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha valaki önkénytelen cölibátusban él? Tehát nem csak párkapcsolatot, de olyan személyt se talál aki lefeküdne vele?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők válaszát várom, de férfiak is írhatnak. :)

2021. nov. 1. 00:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Férfi vagyok, nálam az az ok, hogy én nyíltan szeretnék szexkapcsolatot olyan nővel, aki a külsőmhöz vonzódik, nem vagyok hajlandó játszmázni, mert annak nem látom értelmét, hogy randizgatunk, hülyítjük egymást és a végén úgyis az lesz a vége, hogy ahogy szorul a hurok, vagy én hátrálok ki belőle, vagy túl sok mentális erőforrásomat emészti fel a folyamatos színészkedés, szerepjátszás, ami miatt egyszer csak sztrájkolni kezdek (nem játszok többé szerepet, magamat adom) vagy elég ha csak olyan nővel akadok össze, aki nagyon érzékenyen kiszúrja a jeleket és akkor ő borítja a kapcsolatot. Meg elemezni folyamatosan, hogy vajon ghostingolni fog-e hirtelen, ami mostanában úgyis nagy divat lett.


Ennyi bőven elég ahhoz, hogy senki ne legyen kíváncsi rám még csak egy próba erejéig sem.


Tudom, hogy velem van egyébként a baj, mert nem tudok hazudni. Ha megpróbálom, akkor valóságos fizikai tüneteim vannak, szinte rosszul vagyok. Már gyerekkoromban is rengeteg konfliktusom volt ebből.

2021. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Tul intelligens vagyok a nokhoz. Tobbek kozt nem irok ilyet, hogy "önkénytelen".



37F incel

2021. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy hülye. Legalábbis lelkileg van ott, ahonnét ez jött. Szakember nélkül valószínűleg így is marad.
2021. nov. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem regen ert veget a hazassagon es eleg csunya volt.

Bantalmazo kapcsolatban eltem. Zsarolt fizikai es lelki elnyomas...


Most nem akarok egyetlen ferfit sem az eletemben sot lehet soha sem. Eleg volt beloluk. De ami a legjobb h nem is akarnak kozeledni felem.

2021. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sok esetben arról van szó, hogyha mondjuk nincs durva testi fogyatékossága pl, hogy valahogy vonzó külseje ellenére is valami olyat sugároz kifelé, ami taszító, vagy ijesztő. Megfoghatatlan ez sokszor, mert csak érzi az ember a másikon, megszólalni sem kell hozzá.

Én évekig ilyen voltam a mérhetetlen boldogtalanság miatt.

Aztán ahogy megtaláltam a szerelmet, máris több férfi akart kapcsolódni hozzám. Csak most már én nem akarok:)


1-es veled nem az a baj, hogy nem tudsz hazudni, (neked lehet, ez a bajod) hanem az, hogy láthatóan normális nőket akarsz használgatni, ami elég problémás tekintve, hogy ezért fizetni szokás profiknak.

Szerintem jól van ez így, hogy nem tudsz hazudni, legalább senkit sem használhatsz ingyen ürítő tartálynak.

2021. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Irreális igényeket támaszt, egy férfi sem néz ki elég jól számára.
2021. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%

Ebben élek, de nem mert szó szerint senki nem szexelne velem, hanem mert számomra vonzó partnert nem találok. Azért szerintem legyél akár férfi, akár nő, van egy szint ami annyira nem vonz már szexuálisan, hogy akkor sem szexelsz olyannal, ha elérhető lenne.


Mondjuk én külsőre egy 7-es körüli pasi vagyok:

[link]


Szexelni viszont nem tudnék akárkivel, hanem legalább egy 6-os kinézetű nővel:

[link]

2021. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Nő vagyok. Párkapcsolat nem is cél, csak szex. Esetemben az az oka a sikertelenségnek, hogy nem vagyok vonzó, emiatt csak olyan partner "jutna", amilyet senki nem kívánna még az ellenségének sem, én pedig nem tudok olyannal szexelni, akivel nem kívánjuk egymást vagy szexuális diszfunkciói vannak stb.
2021. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok.


Mindig is zárkózott voltam, nehezen kapcsolódtam másokhoz.


Egy ideje próbálkozom társkeresőkön, de az is nagyon ritka, hogy valaki egyáltalán válaszoljon, így nem könnyű párkapcsolatig vagy szexig jutni.

2021. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

Vagy olyan KEDVES 8-as (már le se kell írnod, hogy pálcikatestű, rád ismerek a stílusodról), akit nem is ismersz, még képen se láttál soha, csak nem lakik a falu közelében, ahol te is. De gyanús, hogy csak trollkodsz. (Főleg a többieknek írom, el ne higgyék már, hogy van itt olyan nő, akinek ilyen problémája lehet. Párkapcsolat az igen, azt megválogatja a férfi, hogy kivel áll le, de kötetlen szexkapcsolat kb. a férfiak 80%-ának az álma, lenne bőven miből válogatni).


Ja, és a félreértéseket kerüljük el, nem (csak) magamat ajánlom, ha megismernék olyan lányt, aki nem kamu, akkor van egy jó pár ismerősöm, aki hálás lenne nekem, ha összehoznám olyan nővel, aki kötetlenül csak szexelni szeretne összejárni.

2021. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!