Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy férfi aki épp néz, azért teszi mert tetszem neki,vagy mert furának tart vagy akármi másért?

Figyelt kérdés
0 önbizalmam van, ezért ha látom, hogy rám néz egy férfi fogalmam sincs, hogy tetszem e neki. Persze van amikor totál egyértelmű,az nagyon jól tud esni,de az esetek többségében nem tudom eldöneti. Vannak olyan akiket többször is látok pl az egyik boltos srác,a buszsofőr, és több alkalom után sem tudom eldönteni, hogy vajon azért néznek e mindig annyira mert talán tetszem nekik,vagy más miatt.
2022. aug. 26. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Ezt így nem lehet megmondani.

Küldj egy képet, és megmondom, hogy én miért néznélek. Ennyit tudok segíteni.:)

2022. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ezt egy nézésből senki nem tudja eldönteni. Egyébként meg nem mindegy, hogy random idegenek miért néznek?

A boltos srác, vagy a buszsofőr ha akarnának valamit megszólíthatnának, és kezdeményezhetnének beszélgetést, ha nem teszik nem akarnak semmit, vagy gyávák.

2022. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van szemük, ezért néznek rád. Ne gondold túl. :)
2022. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Én csak azokat a nőket nézem meg, akik tetszenek. Szerinmtem meg nem gondolod túl, tetszel neki.
2022. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ugyanaz tetszik nekik benned , vagy ugyanazt tartják furának , de ez keverve is lehet.
2022. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha több másodpercig néz valaki az azért van, mert tetszel neki, vagy mert meggyilkolna. Szerintem az előbbinek nagyobb esélye van
2022. aug. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Csak azt nézem, aki tetszik. Aki nem, azt nem.


Az, hogy ennek ellenére nem szólítom meg, az azért van, mert sok nő csak úgy random passzióból (is) flörtöl, de nem akar közbe semmit.


Sztem ők is így lehetnek ezzel.

2022. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Hat ugy hogy mindig rad nez, ha talalkoztok es illetve a tomegben kb eloszor teged nez meg
2022. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Azért néznek mert dagadt vagy
2022. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Jó csúnya lehetsz..
2022. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!