Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kapcsolatban jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban jóval többet keres a férfi a nőnél akkor a nő aranyásónak számít?

Figyelt kérdés
A jóval többet alatt azt értem h minimum 200evel tobb a fizuja.
2022. aug. 26. 12:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Hát ja. Ezért keresek már csak pénzes nőket. Csak az arany kellett nekik, meg a ruha, meg vegyek kocsit. Dehogy veszek. Xd
2022. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Itt a gyakorin igen. Ha 5 forinttal több, már akkor is az.
2022. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

En jol kereso ferfit eddig csak smucigban láttam aki még a saját kölyke szájábol is sajnálná a kaját is.


A mai ffiak maguknak kaoarják csak a gesztenyét. Parkapcsolat szeretet odaadás es család fogalma nekik nem is letezik.

2022. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyat aki tozsdézik es százmillioi vannak es luxusingatlant épít, es feleztetni a nőkkel a mc donaldos kajálást. Meg a párjával is. Es majd' belehal abba is, ha vesz egy üditot egy nőnek.
2022. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
*Es ha ad egy viragot a nőnek akkor HÁLÁLKODÁST vár el.
2022. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem feltétlen.

Vannak jobban fizetett szakmák, hivatások és vannak a minimálbéres vagy életpálya szerint megállapított bérek.


Mi ugyan már házasok vagyunk, jelenleg a férjem vállalkozó, 500E-1M között van a fizetése.

Nekem Nincs 300E a bérem sajnos, de nem vagyok elégedetlen, van aki ennyit se kap…

Régebben volt idő amikor még ő is alkalmazott volt, és annyit keresett, mint én. Sose volt ez probléma köztünk.


Jól keres, biztos a családi háttér.

Nem költöm fölöslegesen a pénzét, de szívesen ad ha kell :D

(Ettől még nem a Gucciban vásárolok és nem Prada cipőben járok)

2022. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Ja meg aki keres netto felmillát. Szakitas után lenyult a nőjétol egy 5ezrest:D nem emekt fővel távozik hanem így hogy még lehuzza a nőt!:D
2022. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem, csak az aranyaso aki kihasznalja hogy a parja jobban keres.
2022. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 NTBS ***** válasza:
82%
Nem, az aranyásók nem dolgoznak, csak költenek.
2022. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
A szándéktól lesz valaki aranyásó, tehát, ha a pénz a fő oka, amiért összejön az illetővel. De most komolyan, erről miért kell kérdést kitenni? IQ 0
2022. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!