Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek mennyi matchetek van naponta facebook társkeresőn/tinderen naponta? Illetve a srácok kb hány százalékát húzzátok jobbra? És srácok/férfiak nektek hány matchetek van?

Figyelt kérdés

Nekem jó ha napi 1 van Tinderen és Facebookon is, de inkább heti 5. Ez azt jelenti, hogy ronda vagyok? Voltak már kapcsolataim (25f vagyok), de szerintem nem azért, mert jól nézek ki.

Lányok, ti facebook társkeresőn megnézitek az összes profilt, aki kedvelt titeket?

Eléggé önbizalomromboló ez az egesz dolog.



2022. aug. 27. 14:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve hogy ez a heti 10 match ami a 2 appon eggyüttesen összejön, abból jó ha 2-3 visszaír…
2022. aug. 27. 14:50
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Napi olyan 25 30 volt anno. Facebookon.nagxon max napi 4 5 férfit szívecskéztem vissza. De hamar kihültek a beszélgetések. Egyetlen emberrel találkoztam a kb 500 emberből.
2022. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
5%
Nulla, nem használok ilyeneket, nem szorulok rá.
2022. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Légyszi kort és nemet is írjatok, köszönöm.
2022. aug. 27. 14:56
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
3-10 között. 26L
2022. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, hogy férfiként idejövök, de hogy én mennyire örülnék napi egy matchnek...
2022. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6, az se mindig jön össze, és vissza se írnak általában. Amúgy férdiak válaszát is szívesen fogadom.
2022. aug. 27. 15:13
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Férfi vagyok. Napi 2-3 match összejön, de teljesen hiába, úgyse írnak vissza. Vagy egyszavas válaszokat. Igyekszem kommunikatív lenni, de tök felesleges.
2022. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Férfiként én teljesen átlagos kinézetű vagyok, nem túl izmos, nem is kockahasú félisten.


Kb 1-2 hónap után miután alig volt match-em, minden csajt, akit feldobott automatikusan jobbra húztam, és utána mindenkire, akivel matcheltem, és egy kicsit is normálisnak tűnt, ráírtam.


1 év alatt 2 randi jött össze, de egyikből sem lett folytatás. Utána meguntam az egészet és lejöttem a tinderről.

2022. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Plasztika előtt Tinder golddal heti egy match 0 visszaírással. Plasztika óta (most nyáron volt) egy olyan csajjal randizgatok aki instán is pózolgathatna
2022. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!