Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább vagytok fenn évekig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább vagytok fenn évekig a társkeresőn, úgy hogy naponta 10-en rátok ìrnak, minthogy összejönnétek egy 10/7-es pasival?

Figyelt kérdés
Szerintem nem velünk van a probléma, mi kezdeményezünk, csak ti le se szartok, efy kétszavas válaszüzenettel ... hanem álomvilágban éltek, illúziókat kergettek és hercegnőként várjátok a királyfit, de rossz hirem van: se nem vagytok hercegnők, királyfi meg nincs.
2021. márc. 28. 14:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Ezért használok kizárólag Tindert, ott csak match után tud írni a pasi, jobbra meg nyilván olyanokat húzok, akik bejönnek. Nekik viszont mindig visszaírok, és nem csak 1-2 szót. Nem hiányzik, hogy nekem nem tetsző pasik tömegével nyomuljanak rám.
2021. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
23%

Az a baj sajnos hogy még ha így is van, bár nem lehet általánosítani akkor se tudunk mit tenni.

Mivel a kínálatot a férfiak adják és a keresletet a nők így ők válogatnak mi pedig reménykedünk.

Hiába próbálod meggyőzni őket hogy esetleg lehet magasan van a mérce úgy se engednek belőle, inkább egyedül maradnak.

Szóval a lényeg hogy csak annyit tud tenni az ember hogy keres tovább és reménykedik hogy lesz majd egy olyan lány akit igazán érdekelni fog.

2021. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

7-essel simán összejöttem volna, csak más kérdés, hogy sok pasi 7-esnek gondolja magát, aki számomra 4-5 inkább.

De találtam párt, aki számomra, saját ízlésemnek 9, "objektívan" nézve 8. Ha esetleg szakítanánk egyszer, akkor sem kellene soha olyan, aki nem vonz szexuálisan, nem tetszik külsőre (olyan sem, aki külsőre igen, belsőre nem, de most nem ez a kérdés). Akkor sem, ha egyesek fenyegetnek, zaklatnak, sértegetnek, könyörögnek (megtörtént már régebben :D). És igen, le se sz.arnám a fajtádat, tőlem vagy semmilyen válaszüzenetet nem kapnál, vagy valami trollkodást.

2021. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Szóval senkinek sem kellesz, és ez természetesen mindenki más hibája rajtad kívül. Olyan tipikus :D
2021. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mellesleg inkább lennék egyedül, mint bárkivel összejöjjek, csak hogy legyen.
2021. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
32%

Bár mondjuk annyit lehetne írni hogy ne haragudj de nem , az nem olyan nagy erőfeszítés, maximum ha a férfi nem érti meg és elkezd pattogni akkor tiltani.

De úgy gondolom azért egy elutasítást megérdemel mindenki :)

2021. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, inkább maradok szingli, minthogy összejöjjek egy olyannal, aki nem jön be. Hihetetlen, mi?


#6-nak: Én nem használok társkeresőket, de Instagrammon többször írtak már rám ismerkedni. Hát amilyen reakciókat olvastam arra, hogy "Szia, nem ismerkedem" az valami elképesztő. Vagy szidtak, vagy kérdőre vontak, vagy könyörögtek. Két srácra emlékszem, akik normálisan elfogadták.

2021. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem magambol indultam ki, én csak egy vagyok, itt reprezentatív tömegekről beszélünk. Általanossagban kérdeztem, köszi ha mellőzöd a személyeskedést.
2021. márc. 28. 15:00
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem napi hanem havi 10 üzenetet kaptam, igaz, nem vagyok már mai csirke. Én mindenkit kedvesen elutasítottam, akivel nem randiztam vagy a randi után. A többség jól vette, páran kikészültek. 3-4 hónap alatt volt sokféle élményem. Aztán töröltem magam és most egyedül vagyok. Írtak rám 8-9es pasik is de mind csak szexet akart. Azért mert te vagy más valakit 7-nek tart, az még lehet 4. Amúgy teljesen átlagos pasik jönnek be, de nekik nem kellettem. Sakkmatt.
2021. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
8%
Nőben is van aki szex függő. Ha bizonyos időn belül nem talál magának 10/10-est összejön a 7/10-el is. Ha a pasi jól kefél az sokat tesz az értékére.
2021. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!