Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy társkereső oldalon rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső oldalon rám írt egy 29 éves orosz nő. Egyenlőre e-mailben küldünk egymásnak naponta pár sort. Komoly kapcsolatot szeretne magyar emberrel, szerintetek mi van ebben?

Figyelt kérdés
Az elején amikor írt nem mondta el ,hogy orosz ,de látszott ,hogy nem tud rendesen írni magyarul. Az elején azt hittem egyetemista és nem tud magyarul. Utána egy e-mailben írta ,h orosz és Magyarországon szeretne kapcsolatot ,egy barátnője példáját követve. Sok mindent elmondott magáról ,sok képet küldött. Pénzt egyenlőre nem kért ,tehát nem értem mik a szándékai...Szerintetek?
2018. nov. 9. 08:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Sok jól kinéző orosz nő van. Szerintem adj egy esélyt neki! :)
2018. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Az exemtol egy idő utan 2-3e Eur-t kert :-)
2018. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Majd észree fogod venni, hogy hiába írsz bármit, mintha el sem olvasta volna, csak löki a süket dumát, ismétli magát, és igen, pénzt fog kérni. Rakj az üzeneted közepére egy egyszerű kérdést,pl hogy van-e macskája, vagy hasonlót.
2018. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

vagy pénzt fog kérni vagy Uniós állampolgárságra hajt.

De inkább pénzt fog kérni.

2018. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a komoly szándék az, hogy hozzád menjen. Az oroszoknál akkora nyomor van, hogy nekik te vagy a gazdag külföldi, akivel megfogja az isten lábát, szül neked két gyereket, és élete végéig elél a gyerektartásból a sztyeppén.
2018. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 LazyJones ***** válasza:
91%
Átverés, az van benne. Elbohóckodtam én is ilyennel, mókás volt látni a végén az erőlködését:)
2018. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan vele! Szeretik a pénzt!
2018. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog használni, hogyha belemész a játékba...
2018. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem is főzök ehhez nagy reményt ,bár mondta ,hogy eljönne Magyarországra. Annyit talán megér ,ha idejön akkor találkozzak vele.
2018. nov. 9. 08:46
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire távolban gondolkodnod párkeresés kapcsán?

Eleve nem hiszek a távkapcsolatban, abban meg főleg nem,hogy még a nyelvet sem beszéli tökéletesen.


Az nem indok a részéről,hogy a barátnője példáját követi.


Nem hinnék Neki, és eleve kizárnám az ilyen jellegű ismerkedést. Itt is találsz számodra megfelelő párt ha nyitott szemmel jársz.

2018. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!