Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hidegebb időben könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hidegebb időben könnyebben tud nőt kapni egy kicsit pocakosabb férfi a rétegesebb öltözet miatt?

Figyelt kérdés
Most nyáron nagyon kicsi a siker élőben , de nyilván jobban látszik a pocak ha csak póló van az emberen, télen kabátban mennyivel lehet egyszerűbb?
2022. aug. 27. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sőt, egy vékonyabb is, mert a dzsekiben vállasabbnak tűnik :D
2022. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Raketa csocsos ferfi.
2022. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyanítom, ez ugyanaz a kérdező, aki már a sokadik pocakos kérdést teszi fel a nyáron.

Az elmúlt pár hónapban (úgy április óta) nagyon sok ilyen jellegű kérdést olvastam el, ahol a srác vagy incel volt, vagy egyéb külső ok miatt nem talál nőt magának. Eleinte határozottan azt hittem, hogy ezeknek a huszon- és harmincas srácoknak/férfiaknak megfelelnének külsőre gyengébb nők is, ugyanis rendre leírták, hogy a nőknek milyen könnyű, hiszen úgyis rengeteg jelentkező közül válogathatnak. De valahogy mindig kibújt a szög a zsákból, hogy fiatal legyen, vékony és szép legyen (tehát pont olyan, amire a férfiak 80%-a ácsingózik). A kommentelő nők rendszeresen a szemükre vetették ezt, hogy szintjük felett válogatnak (fiatal-vékony-szép triumvirátus tagjai közül), meg azt is mondták, hogy rengeteg olyan nő is van, akikre kicsi az érdeklődés. Ezek a férfiak meg nagyban állították mindig, hogy "dehogyis, egy kövér/csúnya nőnek is jut jó pasi!". Pláne volt rengeteg pasas, aki a "saját szinttel" jött mindig. Aztán rendre kiderül, hogy azért nem talál, mert a szintje fölött választ.

Nekem emiatt már nem vagytok hitelesek, ne haragudjatok. Te sem, kedves pocakos kérdező. Felháborítónak tartom férfiként is, hogy egy pocakos vagy elhízott férfi is a vékony, csinos, dögös nőkre ácsingózik. Sőt, szinte az összes férfi rájuk ácsingózik. Akkor mit csodálkozunk, hogy "nem jut elég nő"? Határozottan úgy állok hozzá a dologhoz, hogy amit én nyújtani tudok (külsőleg és belsőleg), én is csak annyit várhatok el. Ha kövér és kevésbé jóképű vagyok, akkor nem várom el, hogy a másik vékony és szép arcú legyen. Vagy legalábbis nem csak ezt, hanem adok esélyt másnak is.


28/F

2022. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt se értem, minek teszed fel a kérdést, ha aztán megválaszolod magadnak:


"tavasszal feltűnt, hogy ha cipzáros púlóvert vettem fel, kevésbé látszott a pocakom"


"Egy vastag kabátban mindenkin vastagabbnak tűnik a réteges öltözet miatt, szóval ott TÖBB ESÉLY lehet a leszólításra"


Te magad írod szó szerint, hogy mindkét esetben TÖBB ESÉLY lehet pulóverben meg kabátban.

De tényleg, minek megkérdezni lényegében olyat, hogy télen kevésbé látszik-e a pocak kabátban, mint nyáron? 🤦‍♂️


A másik: ha te rejtegeted a pocakodat, akkor remélem elfogadod egy nőtől is, ha van egy kis pocakja. Ne várj el olyat, amit te nem tudsz nyújtani. Alapszabály.

2022. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!