Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihívó öltözködés miatt szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihívó öltözködés miatt szakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátnőm mostanában nagyon kihívóan öltözködik. Kis egy részes ruhákban jár, aminek kivágott a felső része. bizonyos szögből lehet látni az egész mellét és a bimbóját is. az alsó része pedig szoknya, ami kb combközépig ér. amikor leül sokszor fölteszi a lábát és látszik a bugyija és a feneke sokszor.

Azt mondja, hogy neki ez az öltözködés hozzátartozik a személyiségének a kifejezéséhez és nem a férfiak figyelme miatt öltözik így.

Én ezt nem veszem be és valószínűleg szakítani fogok vele emiatt. úgy érzem ez az öltözet arról tanúskodik, hogy kapható más férfiak számára is, sőt kifejezetten erre törekszik.

Ti mit gondoltok a kihívó öltözetről?

Nálatok ez szakító indok lenne?

írjátok kort és nemet is.



2020. aug. 17. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

A kérdésről gondolom azt, hogy kamu, de ha nem, akkor igen, én megfontolnám.


"Azt mondja, hogy neki ez az öltözködés hozzátartozik a személyiségének a kifejezéséhez"


Hát ez a személyiségtípus pont a r*bancokra jellemző és ha ez hozzátartozik a személyiségéhez, akkor valószínűleg az is hozzátartozik, hogy könnyen odadobja magát egy nálad vonzóbb pasinak.


De a döntést neked kell meghoznod.


27 F

2020. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindenki öltözködjön úgy ahogyan szeretne, amilyen a stílusa. Ellentétben azzal, amit a férfiak gondolnak egy nő nem azért néz ki úgy ahogy, hogy az ellenkező nem figyelmét felhívja az esetek többségében. Szerintem beszéld meg vele, hogy mit gondolsz erről, de csak emiatt szakítani valakivel szerintem meglehetősen felszínes hozzáállás.
2020. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mióta vagytok együtt?? Eleinte is ilyen volt?? Szakíts azért mert nagyon nem ilyennek ismerted meg.
2020. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen, hatarozottan lehet szakitook.

En is emiatt szakitottam a volt baratommal, mert elegem lett abbol, hogy a tulajdona kent kezelt, es nem volt hajlando elfogadni, ahogy oltozkodom.

2020. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem a csajjal van a gond, hanem veled. Pontosan tudod, hogy egy csicska vagy, aki kevés hozzá, és fosol, hogy erre rájön és lelép.
2020. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Szakító ok, de a lány szempontjából. Nem normális, ha valakinek a párja bele akar szólni az öltözködésébe.
2020. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem hogy örülnél neki.Nem érdemled meg.
2020. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
szerintem sem kéne közszemlére tenni magát, talán neki kevés az önbizalma, szüksége van folyamatos visszaigazolásra
2020. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
36 No
2020. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

"hozzátartozik a személyiségének a kifejezéséhez"

Azt írod, mostanában öltözködik így, akkor mi történt, megváltozott a személyisége? Engem is kirakna szerintem a férjem, ha hirtelen ennyire megváltoznék.

2020. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!