Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon oda jutottunk hogy egy ilyen nő már átlag felettinek képzeli magát és válogat a férfiak között?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 29. 15:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne válogathatna? Miből gondolod, hogy átlag feletti pasit akarna? Átlagosak között nem válogathat, jöjjön össze olyannal, akivel össze sem illenek?
2022. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%
A nővérem pont ilyen alkat! A vőlegenye egy sportos, jól kinező, jól kereső vállalkozó pasi! Én vékony vagyok, és csak a csóró lúzer pasik talalnak be! Kurvára nem ezen múlik!
2022. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%

#7

Szerintem egyáltalán nem "szutyok".

Ez egy ápolt nő, kellemes arcvonásokkal, alakra is sok férfinek bejöhet ez a megjelenés. Bőven belefér az átlagba.

(Az már más, hogy gyakorin átlag nő = szupermodell smink nélkül).

2022. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
7# Egy ilyen nőt (meg amúgy bárkit) leszutykozol, akkor miért akarsz te magadnak egyáltalán nőt? Nekem sem az ideálom, de kedves, helyes arca van.
2022. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12%

#14

Szerintem a szutyok dolgot egy nő írta. (írt már ide többször, és szutykozott, mondván, hogy a kiéhezett pasik "minden szutyoknak" smúzolnak, hogy szexhez jussanak.)

2022. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
12%

Látom csak a kérdést nem sikerült értelmezni sokaknak. Nem az volt a kérdés kinek mi a véleménye az adott nőről, hanem hogy ez a típus átlag felettinek képzeli magát.

Ránézésre a 3 gyerekes 40 körüli anyuci típus aki elment egy fotózásra , kisminkelték és beállították a haját meg felöltöztették csinibe.

Viszont ő akkor is egy molett túlsúlyos 3 gyerekes 40 es anyuci marad. Aki bőven nem "átlag feletti".

Nyilván sokan vannak akik erre gerjednek, meg a barátnőjének a hugának az anyja is ilyen és bomlanak érte a pasik stb...

De a kérdés NEM EZ VOLT.

2022. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

16-os, ettől függetlenül a nő oda sorolja be magát, ahova szeretné, és úgy válogathat, ahogy szeretne.

Tehát akkor ilyen elven teljesen felesleges is a kérdés.

2022. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye vágja mindenki, hogy a nő egy divatfotózáshoz állt modellt, és nem a társkeresőn van fent?
2022. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Nekem ilyen egy jobb-átlagos 40es nő. Ha nincsenek kikenve/csinibe öltözve, akkor simán átlagosak.


A linkelt nő egy kövér, falusi középkorú nő(borzalmas ízléssel), aki mondjuk esküvőre megy, vagy falunapra. Szerintem nem üti meg a szintet, ráadásul olyan előnytelen alkata van(alma) és ehhez rosszul van öltöztetve, hogy már nekem fáj. Vékony lábak, óriás has, lógó mellek, távol ülő szemek.. előnytelen adottságai vannak. és ez még egy "előnyös" retusált "divatfotó" a megfelelő pózban róla.

2022. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
83%

#19: Miért, szerinted a középkorú nőknek, esküvőre szánt ruhát, kinek kéne bemutatnia egy katalógusban?

Vagy szerinted ő dönti el, mit vesz fel?

Szerencsétlenről már leszedtétek a keresztvizet, hogy mit merészel magáról gondolni, meg mit akar társkeresőn, miközben ő csak egy modell.

Másrészt meg a nő modellkedik, szóval annyira nem nézhet ki xarul, ha ezért fizetnek neki.

De ettől még fingotok sincs, hogy ő kicsoda, csak szidja mindenki a külsejét. Ne aggódjatok, egyikőtökre sincs rászorulva.

2022. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!