Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon oda jutottunk hogy egy ilyen nő már átlag felettinek képzeli magát és válogat a férfiak között?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 29. 15:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%

mdr 24? És szerinted ő modellkedik? Ez ismerettség kérdése, hogy ki kerül be ilyen "kati divat" meg hasonlók újságjaiba, attól, hogy ott virít, még nem modell.


Szerintem ismerős ismerőse, aki minimális pénzért(vagy akár ingyen) vállalta. kis "márkák" lasszóval fogják az embereket, akik hajlandók vállalni a ruháikat a nyilvánosság előtt. Mindjárt át is nézem, de szerintem csak azért virít itt, mert 40 körül nem sok nő van, aki vállalja a "fehérneműmodellkedést" noname márkáknak, nem volt miből válogatni.


Linkeltem a nőket, akik szerintem átlagosak, így kisminkelve-csinibe öltöztetve meg átlag felettiek. Ugyanez a korosztály, mint a kérdező nőének. Ez a nő egyszerűen előnytelen adottságokkal rendelkezik. Nem a kora a gond, az alkata és az arca(meg a holmik, amik rontanak rajta. Látod az általam linkelt nők sem estélyiben vannak, de olyan érzést keltenek, hogy értelmiségiek. Ő meg most jött a disznóvágásról/falunapról, és most fogja rántani a húst 3-4 gyereknek.

2022. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
41%

Jaj azok a jó kis társkeresős időszakok, amikor királynőnek éreztem magam, mert válogattam a férfiak közül 😍 Eskü jó érzés volt lekoptatni őket, ha egy kicsit is rosszat mondtak. Tudtam, hogy utána heteket várnak a következő matchre. Ja és én se vagyok egy modell kinézetű lány.


Persze most sokkal jobban érzem magam egy szerető kapcsolatban 🥰 De annak is megvolt a maga feelingje.

2022. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%

#18

Ha nem mondod, hülyén halok meg, eskü.

2022. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%
15. Hát egy nőtől sem szép, amikor szutykozzák egymást.
2022. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
6%
Azért van az hogy az átlagalatti nő is átlagfelettinek képzeli magát mivel ezek annyi nyalást kapnak a pasiktól meg likeot hogy azt gondolják magukról hogy hercegnők és hogy ők sz@rták a Spanyol viaszt miközben nem. Amikor az ember sok elismerést kap mindenkitől akkor ugye nagy lesz az önbizalma amivel baj sincs, a gond onnan kezdődik amikor a megnövekedett önbizalom átmegy a ló túlsó oldalára. Amikor az ember már egoista lesz és azt fogja gondolni a világ ő körülötte forog. AZ ilyen nők is ebbe a csapdába estek hogy ők a világ közepe. ők a legszebbek és akik alattuk vannak lenézik őket és még ki is nevetik. Tisztelet a kivételnek! Remélem érthető volt amit írtam. Mi nekünk pasiknak nem lesz nagy önbizalmunk éppen ellenkezőleg a kudarcok a vissza nem írás a nők részéről önbizalom romboló!
2022. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
62%
Amit leírtam most az a 22-es válaszolóra 100%-ban jellemző amit láttam nála megfogalmazva!
2022. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az nem egy rossz dolog, hogy ettől megnő a nők önbizalma. Nekem is megnőtt. Még a társkeresők előtt ha ismerkedtem, könnyen belementem olyan kapcsolatokba, amiről tudtam, hogy nem fog sokáig működni, már az ismerkedés alatt láttam a red flageket, de úgy voltam vele, hogy jelenleg ő az, akivel tudok ismerkedni, ő az egyetlen, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, majd megoldjuk valahogy. Persze nem oldottuk meg...


A társkeresők óta meg tudok ténylegesen válogatni. Ha már az első chatben van red flag, offolom. Ha nem jön össze, mert mondjuk randi után ő offolt, semmi baj, keresek tovább. Amikor társkeresőn ismerkedtem, mindig jobbakat találtam, mint amikor élőben. A párommalnis Facebook datingen ismerkedtünk meg, le tudtam szűrni, ami fontos, tudtam, ha nem lesz jó a randi, úgyis jön másik, aki jobb. Végül ő lett a legjobb :)

2022. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
81%

Kérdés, mit takar az a válogatás. Nem tűnik reálisnak, hogy egy ilyen nő hajigálja kifelé a magasan átlag feletti férfiak hadát, hogy végül csak a legeslegjobb maradjon.

Nála fiatalabb, nem túlsúlyos, csak nem szép nőként vagyok benne a "válogatásban". Ez valójában annyit jelent, hogy betalált a rengeteg "no comment" kategóriás férfi, őket szórom ki. És marhára nem képzelem magam ettől jobb nőnek, épp ellenkezőleg, inkább csak rosszabbnak, mint alapból, ha a jelek szerint csak ilyeneknek kellenék. Nem hinném, hogy egy a képen láthatóhoz hasonló nőt csupa fantasztikus férfi ostromol...

2022. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát 28 ugyanaz nálad is a szitu mint nálam. Nekem is 170 cm 80 kg-os pasiként a badoo olyan nőket dobált fel tegnap hogy csak lestem negatív értelemben. Egyből arra gondoltam hogy nekem ilyen csajok valóak és csak ilyeneknek jönnék be? Úristen! Ha én 80 kg vagyok azok nehezebbek voltak nálam súlyra tutira már elnézést de én férfiként fogjam be a számat és ne merjek válogatni mert rosszul áll nekem és örüljek ha egyáltalán ilyenek szóbaállnak velem. Gondolom sokan ezt fogják írni!
2022. aug. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
66%
Mai világban mindenki a legjobban kinéző dolgokat akarja magának és top 10-es modell pasikról meg nőkről álmodik 100 kg-os súllyal ez itt a baj. Aki csak egy kis nyalást kap napi szinten annak az egó szintje felmegy az egekig és ez a nőkre jellemző a legjobban mert ők kapnak annyi nyalást hogy némelyiknek WC papírra sem kell költenie még a férfiak ellenkezőleg önbizalom szenvedést fognak kapni mert ő nekik a nők nem fogják a seggüket kinyalni.
2022. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!