Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Futárnak "normálisnak" hitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futárnak "normálisnak" hitt férfiak mi a francnak mennek el ?

Figyelt kérdés

Több olyan férfival is találkoztam aki erre az (elnézést de nem tudom szebben mondani) alja munkára ment el, mintha valami fantasztikus lehetőség volna, miközben normális szakmájuk van, szellemi munkát végeztek, de most inkább ezt csinálják.


Nem akarom elhinni hogy ez az esőben, hóban, 40 fokban bicajozás akkora nagy karrier lehetőség lenne, képtelenség hogy ez többet tudjon adni szellemileg, és egzisztenciálisan mint egy irodában végzett szellemi munka.



2022. aug. 29. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
#estiincel #kamu
2022. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobban lehet vele keresni mint pl matektanárként.

És a csavargás sem utolsó szempont. Ha nincs az ember bezárva az jót tesz.

Voltam futár, ezért tudom

2022. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen férfiakat, egytől-egyik a szabadság megszállottjai, az irodai légkör túl feszes, merev nekik, a fizikai meg túl nehéz és értelmetlen. Futárként meg lehet utazni, sok borravalót kapni, nőkkel ismerkedni, lógni.
2022. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert rájöttek, hogy az irodai munka amit csinálnak, az objektív szemüvegen keresztül nézve annyi hasznot és értelmet hordoz, mint a szellemidézés. Meg akarnak végre fogni valamit, nem ők akarnak fogaskerekek lenni, hanem maguk alatt akarnak tudni egyet.

Elképesztően ki lehet égni ezekben az irodai melókban, jó utána valami egyszerű dolgot csinálni.

Az már csak egy külön jutalom, hogy nem kell nyakkendőben bohóckodni egomán ergonómikus irodai székbe pukizó nímandok között, és akinek ilyenre adja a fejét, az magasról tesz az eltartott ujjúak véleményére is A maga ura és azt csinál, ami jól esik.

Mert megtehetik.

2022. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Maga osztja be az idejet, szabad, egesz nap mizgasban van, nem basztatja a fonoke, nem dudaszora kell ennie meg szarnnnia, mint egy gyarban, ahol nem akkor iszik egy kavet, vagy gyujt ra amikor akar, rajta mulik mennyit dolgozik es mennyit keres stb
2022. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Munkaalapú társadalom van kérem, ez is munka, el kell látni!

Gyerünk dóóóógozni!

2022. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A futár nem alja munka, hanem egyszerű munka, persze attól is függ, ki hogyan csinálja. Aki bicajjal megy, annak nem lehet egy jó munka, cipelni azt a nehéz hátizsákot...


Egyik régi ismerősöm is ezt csinálja, de ő a kocsiba ül, és kiviszi a kaját oda, ahová kell. Heti 80 000 Ft-ot keres azzal, hogy kocsikázik.

2022. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan kiégnek valós szellemi munkában. Én is 2 évig be sam kapcsoltam a gépemet és több programozó ismerősöm is van, akik elmentek pár évre alja munkákra.

Többször gontoltam rá, hogy pár hónapra elmegyek futárnak.

2022. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam én is a lehetőségen. Irodában vagyok, műszaki pályán. Hát, öhm... A napom abból áll, hogy rengeteg ostoba ember rinyálását hallgatom, mindenki azt nézi a saját munkája helyett, hogy más mit csinál és kb. mindent a kisujjamból kell kitalálni, mert annyira nincsenek képben. Csakhát, a fizu kell, szóval nem váltottam.
2022. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csináltam én is, pedig komolyabb szakmám van. Imádok biciklizni. Meg az is jólesett ha a hidegebb szél fújt az arcomba. Meg hogy magam dolgozom a saját tempom szerint. Meg az a sokféle ember, mindig volt valami élményem. Akiket ismertem szintén futárok ok ugyanilyen szabad lelkületű emberek voltak mint én.
2022. aug. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!