Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőn milyen kihívásokkal kell szembe néznie egy nőnek, mire eljut egy normálisnak tűnő pasival az első találkozásig?

Figyelt kérdés
Tinder/badoo/parom/randivonal/akármi..

2021. márc. 1. 23:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

Leginkább kitartásra és türelemre van szükség.

Hogy a 10-edik pofáraesés után se adja fel.

De ez a férfiakra is ugyanígy igaz.

2021. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
44%

-Össze kell hoznia egy értelmes bemutatkozást

-Meg kell küzdenie a bőség zavarával

-Le kell számolnia magában a szőke herczeg fehér lovon mesével

-Meg kell erőltetnie magát annyira, hogy a levelezéskor ne csak 1-2 szavas válaszok jöjjenek ki belőle

-El kell fogadnia a randimeghívást

2021. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embernek kell lennie, aki nem ég ki az erőltetett, fárasztó ismerkedési próbálkozások százától és még a semmiért is meg akar szenvedni, mert az egészséges személyiségű, vállalható emberek megtalálása hosszú szarakodások sorozatába kerül az ilyen ömlesztett helyeken.

Ez igaz mindkét nemre. Nem is ajánlom senkinek az erőltetett ismerkedést.

2021. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként próbálkoztam ilyen oldalakon. A tinderhez pl kell a match-elés, hogy tudjatok írni egymásnak. Ha te jobbra húzol valakit, de ő balra, akkor nem fogsz tudni neki írni, és fordítva sem. Viszont nálam rengeteg olyan volt, hogy matcheltünk, tök normálisan ráírtam, aztán nem jött válasz, vagy válasz nélkül tiltott, stb. Ha nem akar beszélni, akkor minek húz egyáltalán jobbra? Jó, előfordulhat, hogy véletlen, de tényleg rengeteg ilyen volt, annyi véletlen meg nincs. Tudom, férfiból is sok gyökér van, aki köszönés helyett mondjuk elküldi a túrós farkát, vagy már az írásán is látszik, hogy idióta. Nem egyszerű, na. Ritka, amikor egy ilyen társkereső oldalon hosszútávú kapcsolat létre jött, de nem lehetetlen. Ha belefutsz egy gyökérbe, nem kell foglalkozni vele, előbb-utóbb csak jön egy normális. Csak kitartónak kell lenni.
2021. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon kitartónak kell lennie, hogy miután 100 pasi átverte azzal hogy egyedülálló, majd kiderült hogy valójában nős, és csak szexre kellett volna neki titokban, még legyen kedve a 101.-nek is esélyt adni, hátha ő más lesz...

Hátha ő tényleg egyedülálló, hátha ő nem hazudik, hátha ő valóban komoly kapcsolatot keres.

2021. márc. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
37%
"online társkereső" és "normális pasi" oximoron fogalmak.
2021. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell erőltetnie magát, és esélyt adnia azoknak a férfiaknak is, akik nem néznek ki teljesen tökéletesen. Akkor napokon belül találhat társat.
2021. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%

Én mind2 alkalommal 24 órán belül találtam meg, nem ereztem kihivást.

Nőként azt kell irjam, a ffiaknak sincs könnyebb dolga, nőből pont ugyanannyi a selejt, mint ffiból.

Én jó adatlapot kreáltam

Az egyértelműen szexre hajtók levele kuka

A félmeztelen meg mindenféle pózolók képei és levelei egyből kuka

Aki vette a fáradtságot és irt hosszabban annak irtam. Párom volt az egyetlen akivel 5 mailt váltottam utána chat. Fél eve együtt.

2021. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
36%

#8 Az szép! :)

De akkor a külsőd azért nem lehet rossz, ha egyből pipa.

Bár mindenkinek ilyen gyorsan menne..:/

2021. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés, ki mit vesz kihívásnak. Én nem kihívásnak, hanem időpazarlásnak és vesződségnek hívnám azokat, amikbe belefutunk, mi nők.

- kamusok (magát szinglinek állító nős emberek, 10 évvel ezelőtti / 20 kilóval könnyebb fotók, adatlapon -10 év, +10-15 cm stb.), fontos dolgokat elhallgatók (csukott szájjal mosolygós fotó, mert ki vammak rohadva a fogai; feleség, gyerek; fogyatékosság)

- borzalmas helyesírással megírt üzenetek, amiket értelmezni sem lehet

- első pár mondatnál már szexuális témákról kérdezgetés, meztelen fotó kérése-követelése, kéretlen f...os kép és társai

- sok megkeseredett alak, aki szinte csak arról hajlandó beszélni, hogy az összes nő felszínes szemét k...a meg milyen mocskok voltak exei... mintha már azt presszinálná, hogyha nem jön vele össze a nő, akkor egy felszínes liba (és nem is arra hajt, hogy tényleg megismerje az adott nőt, meghódítsa, hanem csak ingyenpszichológusnak használja)

- hülye pua-sok, akik elhiszik, hogy azzal kapnak nőt, ha előtte kicsit sértegetik

- játszadozók (ez mindkét nemre igaz, de vmiért csak a nőknél szokták emlegetni, de pasi is van, aki több nőt fűz egyszerre, eltünedezik, amikor jön egy jobb, ghostingol, meggondolja magát, aztán nem szól...)

2021. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!