Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi olyan incel lehet Magyarországon akiben nem tudatosult hogy ő az?

Figyelt kérdés

Tudjatok vannak 30 évesek akik várjak a csodát vagy keseregnek a minden napjainkban. És van a másik véglet aki prostikhoz jár ezért nem szűz.


De a fenti két csoport mindkettő incel mégha magukat nem is soroljàk abba a halmazba. Mert normal úton (pénz nélkül) nem találnak partnert. Nem kellenek a lőtéri kutyáknak se nemhogy a nőknek.


A kérdés az hány ilyen magát nem incelnek soroló incel van hazánkban kb?



2022. szept. 1. 07:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Sosem volt barátnőm, de nem nevezném magam incelnek. 21 éves vagyok, de egyáltalán nem vagyok se nőgyűlölő, se összeesküvés-elméletes (ebben a témában nem 😂), szóval nem vagyok incel. Hogy nem vagyok vonzó a lányok számára az amiatt van, mert a koromat megelőzöm. Az én időm később jön, amikor a kedvességet, romantikusságot, belső tulajdonságokat helyezik előtérbe a külső helyett, de ez csak múlandó hóbort, tombolás a lányoknál. Szóval nem is féltem magamat, mert tudom, hogy rendben vagyok és ha egy lány is észreveszi a lehető legboldogabbá teszem. Szóval Kérdező, így beszél egy incel?
2022. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
25%
Jujjj szegény inci-fincik.. Viszket a kupak a sok túrótól? Biztos ez az oka a sok frusztrációnak meg a gyökér kérdéseknek.
2022. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%

5-ös: A "blackpill" arról szól, hogy a modern társkeresésben, főleg online egyre inkább a külső megjelenés lesz kizárólagos tényező. És ez így is van, ezen kár vitatkozni. Online csak a külső számít mivel ez alapján ítélkezik mindenki. Élőben kicsit más, de ott is egyre inkább csak az fog számítani, hogyan nézel ki.


A kérdésre válaszolva: az incel hagyományos definíciója, olyan személy aki önkéntelenül él cölibátusban. Ergo akarna társat, bartánőt, szexpartnert magának, de önerejéből sehogy sem jön össze. Ez egy egyszerű gyűjtőszó ezekre az emberekre, semmilyen más ideológia nem tartozik mögé (mint nők újraelosztása és hasonló baromságok).

ha te akarsz szexelni, akarsz párkapcsolatot, de nem tudod egyiket sem összehozni akkor amikor akarod, akkir te a szó tiszta jelentésében véve incel vagy.

Ilyen férfiből egyre több és több van, 30 év alatt szerintem valahogy 20-30% között lehet az arány. Idősebb korban sokkal kevesebb, mert ott még a "hagyományos" módon ismerkedtek az emberek és nagy részük ráadásul házas is.

2022. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13 as teljesen jól leírta.
2022. szept. 1. 12:26
 15/26 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Na és mi a helyzet a 11-essel? Meg úgy általában azokkal, akik nem szexelnek, de szerintük ez a fekete-fehér-zöld pirulás elmélet meg a vadászszem és lapátáll teória úgy hülyeség ahogy van és nem tartják magukat incelnek?
2022. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2%

11-es álomvilágban él. Senkit nem érdekel a romantika és a belső dolgok HA a külső nem megfelelő. Ezzel mindenki így van! Vagy talán van olyan ember BÁRKI aki összejönne olyasvalakivel aki külsre nem tetszik neki???? Komolyan ezt akarjátok elhitetni itt mindenkivel (és magatokkal is)?

A külső alapvető, ez adja a vonzalom alapjait ez jelenti a "kémiát" és egyéb baromságokat amit kitalálnak.

Ez után kezdődik az ismerkedés, hogy kiderüljön hosszabb távon is passzol-e két ember egymással.

De ha külső vonzalom nincs meg, nem lesz ismerkedés, legalábbis nem szexuális indíttatású, hanem maximum barátság.

Tudjátok mi a különbség a barátság és a kapcsolat között? Pusztán annyi, hogy a barátaival nem fekszik le az ember.


"Hogy nem vagyok vonzó a lányok számára az amiatt van, mert a koromat megelőzöm."

Nem előzöl meg te senkit és semmit. Egyszerűen nem vagy alapvetően vonzó a nők számára. KEzdj el dolgozni a külsődön, a dumádon és ismerkedj.

Senki nem fog bekopogni hozzád, hogy a (biztosan csodálatos) belsőd miatt a karjaidba ugorjon és a feleséged akarjon lenni...

2022. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%
16-os él egy teljes álomvilágban. Senki se mondta, hogy nem nézek ki jól, de hogy nem vagyok magas, meg kigyúrt sem, ami a 18-22 éves korosztálynál hatalmas előny. Igenis számít a romantika és a személyiség. Abban teljesen igazad van, hogy a külső nagyon is számít, nekem is számít, nem hitegetek semmit. De ez csak úgy számít, hogy csak akkor zárom ki, ha zacskóval a fején sem. De ez ritka, innentől meg ha egy lány kedves, intelligens, azzal előrébb hozza magát egy olyannál aki csinos, de nem olyan okos, vagy épp tud elég bunkó is lenni. Úgyhogy igenis nagyon számít a személyiség, amiben rendkívül jól állok (jóval jobban mint te), meg külsőre se nézek ki rosszul, csak nem vagyok 2 méteres adonisz. Később ennél lejjebb adják az igényeiket és akkor érek el sikert és a romantikus énem meg meggyőzi azt a bizonyos személyt, hogy igenis jól választott.
2022. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Jól van hitegesd magad :D :D

Viszont veled ellentétben nekem volt már hosszú távú és alkalmi kapcsolatom is.

Szóval mondhatom, hogy tapasztalatból beszélek...

De felőlem azt csinálsz amit akarsz Mr. Kiváló Személyiség XD

2022. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

Nincs olyan, hogy incel! Olyan van, hogy az egekben vannak az elvarasaid, és emiatt nem talalsz nőt. Én 160 cm/85kg vagyok, most akkor én is hisztizzek, amiért nekem nem intelligens, sikeres, normális pasi kell, akivel lehet beszélgetni, és levált már anyukárol?


Akkor én is incel vagyok?

2022. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
#18 nagyra mész vele ha egy segg vagy. Meg ahogy mondtad, "volt", szóval valamit te is nagyon el szoktál rontani ;)
2022. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!