Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi olyan incel lehet Magyarországon akiben nem tudatosult hogy ő az?

Figyelt kérdés

Tudjatok vannak 30 évesek akik várjak a csodát vagy keseregnek a minden napjainkban. És van a másik véglet aki prostikhoz jár ezért nem szűz.


De a fenti két csoport mindkettő incel mégha magukat nem is soroljàk abba a halmazba. Mert normal úton (pénz nélkül) nem találnak partnert. Nem kellenek a lőtéri kutyáknak se nemhogy a nőknek.


A kérdés az hány ilyen magát nem incelnek soroló incel van hazánkban kb?



2022. szept. 1. 07:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%
13 -as tökéletesen leírta.. azt leszámítva, hogy a nők újraosztása nem biztos, hogy baromság.
2022. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
3%
Miért is vagyok "segg"? Mert leírtam, hogy a külső a legfontosabb? Az első "szűrő" amin ha nem mélsz át akkor teljesen mindegy milyen a személyiséged és az egyéb dolgaid? Ezért vagyok pont én segg? Mikor te sértegetsz itt másokat folyamatosan... érdekes világ meg kell hagyni.
2022. szept. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%
Azért vagy segg, mert egyetértek veled, hogy a külső elsődleges, de a személyiség is igenis lényeg, erre még én vagyok álomvilágban. Meg azért is vagy segg, mert mást fel sem tudsz hozni magadról, csak azt, hogy neked már volt barátnőd, na bumm, mekkora "siker".
2022. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#21

És, ezt hogyan gondoltad? Kaook majd értesitőt, hogy kivel kell majd dugnom???

2022. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
11%

Egy több lesz az incel ( arányuk eléri majd a 60-65%-ot) mivel a fiatal generációk egyre szegényebbek lelkileg és az egyetlen szempont ami alapján szelektálhatnak az a külső, hisz nem is ismernek majd más szempontot. Tiktok, Face, Insta mind erre kondicionálja őket.


Ez amúgy egy kiváló lakosságcsökkentő cucc is.

2022. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
14%

"Na és mi a helyzet a 11-essel?"



Incel, de nem blackpill-tudatu incel, mint en :)



38F incel

2022. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!