Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem annyira vonzó férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem annyira vonzó férfiak mennyivel nehezebb így lányt találni?

Figyelt kérdés

Mennyire befolyásolja a külsőtök a párkeresést, illetve máshogyan bánnak veletek az élet többi területén mint egy átlagon felüli kinézetű sráccal?


Nekem például elég sok olyan eset van, hogy lányok egy társaságban nem akarnak észrevenni, úgy tesznek mintha ott se lennék, vagy pl. Kerülik a testi kontaktust, vagy grimaszolva néznek stb.

Ellenben látom, hogy tipikus jól kinéző srácok szórakózóhelyeken dőzsölnek. Még, hogy a külső nem számít.



2022. máj. 25. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
A selejt a külsőd az kihat az egész életedre.
2022. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pénzel lehet javítani az esélyed, nézd én a MÁVnál vagyok több év tapasztalattal mérnöki munkakör, 220 nettó. Jól se nézek ki, gyakorlatilag egyedül fogok majd meghalni.
2022. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
26 éves leszek amúgy. Neked még van esélyed jobban fizető munkát csinálni.
2022. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
#2 Ha mérnökként megelégszel 220 nettóval, az a saját szegénységi bizonyítványod.
2022. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2


Én nagyon sokat keresek mégse megyek vele semmire ;). Csak ronda nőm lehet(ne), ennyiben befolyásolja a külsőm a lehetőségeimet.

2022. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem befolyásolja a párkeresést, simán csak megakadályozza. Az élet többi területére meg nincs kihatással.
2022. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen lehetetlen.
2022. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy lehetetlen

Ne picsogjatok

Én se vagyok egy ász

De van pénzem és költők ha kell nő ennyi.

2022. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Másban nem befolyásol, dolgozhatsz, szórakozhatsz ronda külsővel. De csajozni nehéz úgy.
2022. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Velem még az átlag alatti nők se jönnek össze. Ronda vagyok ez van.

25/F

2022. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!