Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Nektek kellene PC gamer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nektek kellene PC gamer pasi?

Figyelt kérdés
Azt jelenti egyetlen hobbija van és az a játékok számítógépen. Sok pénzt költ a számítógépre. Szóval olyan megszállott... ha minden más tetszene benne kellene ilyen pasi? Vagy ez nagyon gyerekes hobbi?

2022. szept. 3. 18:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, nem gyerekes. De legyen más hobbid, a világ több mint hinnéd :)
2022. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökinformatikus vagyok, bennem az ilyesmi nem okozna törést egészen addig, amíg nem mutatja egy ténylegesen szenvedélybeteg tüneteit (alapvető szükségletek, mint rendes étel, elég pihenés, megfelelő higiénia mellőzése, munka rovására kockulás, társas kapcsolatok (beleértve párkapcsolat) elhanyagolása a játék miatt).


Ha csak annyi a bűne, hogy ez érdekli, az teljesen oké. Páromat is főleg ez meg az edzés érdekli, imádom benne, hogy könnyű neki ajándékot venni. Nem olcsó, de könnyű.

2022. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Van egy haverom, aki házas és napi 14 órában tolja. :D De ehhez kell, hogy a felesége sokat dolgozzon és ritkán legyen otthon - ha otthon van, akkor sokat veszekednek miatta.


Az, hogy ez az egyetlen hobbid hatalmas probléma, és elég nagy eséllyel nem fogsz összejönni egy csajjal se. Bár nem ismerlek, de mivel ide tetted fel a kérdést és süt az is róla, hogy önbizalomhiányos vagy, ezért még a szex sem.


Kicsit lépj ki a való életbe és tágítsd a látóköröd, fejleszd magad, tanulj. Még sima párkapcsolatod se lesz így, nemhogy értelmes. Emellett inkább függőségi jeleket mutatsz, ami megint negatívum.

2022. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem pl jobb, mint ha horgászna...
2022. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Jobb mint ha inna, bulizna, drogozna, verna az asszonyt vagy hasonlo hobbyja lenne
2022. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Személy szerint inkább egy gamer/kocka, mint valaki, aki nem bír elülni a picsáján és minden hétvégén motorkázás, bulikázás, horgászat, természetjárás.


Nagy sportember vagyok és az értelmes hobbik híve, de az ilyenekkel ki lehet kergetni a világból is.

2022. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is szeretem a pc játékokat.


N

2022. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezzel az egy tevékenységgel le tudod írni magadat, akkor baromi nagy lúzer vagy. Ha van normális életed és mellette néha játszol az nem gáz. Ha ez az életed akkor gáz, nagyon gáz.
2022. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Össze, de komoly kapcsolat esetén át kell gondolni, hogy ez vagy a családalapítás a célja.
2022. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy szeret játszani, azzal semmi baj, de ha tényleg semmi más nem érdekli, az hatalmas probléma és kizáró ok, igazából mindegy is, hogy játék vagy más dolog az addikciója.
2022. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!