Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Nektek kellene PC gamer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nektek kellene PC gamer pasi?

Figyelt kérdés
Azt jelenti egyetlen hobbija van és az a játékok számítógépen. Sok pénzt költ a számítógépre. Szóval olyan megszállott... ha minden más tetszene benne kellene ilyen pasi? Vagy ez nagyon gyerekes hobbi?

2022. szept. 3. 18:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%

#19 ja, nem halálos összeg, csak már szinte konzolt kapsz érte

és cpu-t, ram-ot, hdd/ssd-t ki fog mellé venni nekem?


illetve létezik a gamepass / ps plus nevű dolog, ha játékokról van szó

2022. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

21# ebben igazad van csak elmondtam, a konzolon is megfizeted a játékot és nem kapsz full grafikát és én úgyis csak csutka maxon játszom amelyhez nem elég a konzol, de az RTX 3050 sem.

Steamen is nagy leárazások vannak PCre :)


De igen igazad van neked is és nekem is, csak ezzel legyenek tisztában az emberek a konzolnál nincs max grafika, és max 60 fps!


PC- n pedig 360 FPS-ed is lehet, HA megfizeted sőt 500 Hertzes Asus monitor is van már.

2022. szept. 3. 21:47
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez a "gamer" amúgy teljesen erőltetett marketing agyszülemény RGB ledekkel meg heremasszírozó székekkel, kizárólag piaci érdekekre kihegyezve. Gyerekkoromban is mindenki nyomta a sárgakazis videojátékokat, mégsem volt senki "géjmer". Egy mesterségesen felépített sz_rság.
2022. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

23 =)

Én a sárgakazival is nyomtam szóval az vagyok ;)

A székre pedig nagy volt 😅😅😅

2022. szept. 3. 21:59
 25/30 A kérdező kommentje:
23# én 31 éves vagyok és több, mint 500-600 játékot vittem végig és Nintendon kezdtem, PS1, PS2 és onnan PC 4ever.
2022. szept. 3. 22:01
 26/30 anonim ***** válasza:
17%
Ps5 minden pc-t ver,nem játékra való a pc ratyi
2022. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%
Téged látatlanban is kedvellek, segíthetnél összerakni a páromnak egy b*szó gamer pc-t 600K körül. 😇
2022. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha mellette, megfelelő fizetésért dolgozik, normális, stb, akkor nem zavar
2022. szept. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira megszállott, hogy engem (illetve az egyéb emberi kapcsolatait) elhanyagolja a játék miatt, akkor probléma. Ha annyira sokat költ erre, hogy adósságba veri magát, vagy az én pénzemet is erre akarja költeni, akkor probléma. Ha normális keretek között játszik és költ erre, akkor nem probléma.
2022. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem. Semmi baj nincs azzal, hogy szeret videójátékozni - én is szeretek hétvégén pár órát ezzel eltölteni, de az nekem nem lenne elfogadható, hogy más hobbija nincs is, illetve hogy erre költi az ideje nagy részét ill. ezzel definiálja magát.

Én szeretek kirándulni, elmenni ide-oda, sportolni, sétálni, a komoly videójáték függők képesek munka mellett is napi 8-10 órát játszani, akkor a közös idővel mi lesz? Jbb szeretnék olyan partnert, akivel el tudok menni közösen vlahová anélkül, hogy könyörögnöm kéne neki h álljon fel a gép mellől, vagy aki önállóan elvégzi a házimunkát anélkül, hogy a gép elől kéne felrimánkodnom. kösznem.

2022. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!