Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Maguk létesítenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Maguk létesítenének párkapcsolatot idősebb urakkal is, vagy kizárólag a saját korosztályukon belül ismerkednek?

Figyelt kérdés
Isten áldja minden hozzászólót!
2022. szept. 5. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
1930-as évek? 😀
2022. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem létesítenék, és szerintem a többség szintén nem akarna komoly kapcsolatot olyannal, aki nagyon eltér a saját korosztályától.

De ez jó hír lehet az idősebb uraknak is, hiszen ez azt jelenti hogy az idősebb hölgyek szintén a saját korosztályukat preferálják, és az idősebb uraknak csak egy szavába

kerül, hogy elaléljanak... Minek vetekedni fiatalabb nőkért, ha az idősebbek önökre várnak? :)

2022. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a mai 30 alatti csajoknál a magázás instant p.naromboló...


34F

2022. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját korosztályával! Józsi bácsi az idősek otthonban nézelődjön!
2022. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én 33 éves vagyok, olyan max. 15-20 évvel idősebb férfival tudok párkapcsolatot elképzelni, de az idősebb kategóriával csak akkor, ha van elég fiatalos és életerős, de ha lehet választani, inkább max. 10 év korkülönbség, mert láttam nagyobb korkülönbséges párkapcsolatokra példát a környezetemben, és a fiatalabb fél elég sokszor megszívta... idősebb fél gyakran, még ha viszonylag egészségesen is él, hamar lerobban, aztán a fiatalabb féltől várja el mindenki, hogy ápolja, mondjon le a hobbijairól, az életéről, "szegény férje otthon betegeskedik, ez meg utazni akar meg barátnőzni meg színházba járni? a retekje...", vagy ha nem is nagy betegség éri, hanem csak idősödik, el van várva a nőtől, hogy vele idősödjön... vannak olyan 50-es, 60-as nőismerőseim, akikről simán azt mondod viselkedésre, hogy 70+, annyira befásult, mert idomult az idősebb férjéhez... és látod, hogy rohadtul nem élvezi, de fél lépni, és a férje nélkül szórakozni, mert akkor megszólják, hogy kikapós meg felszarvatta a férjét.
2022. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem a fiatalabbak érdekelnek. Pont, mint a férjem.

39N

2022. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+- 5 év, nincs ha meg de
2022. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!