Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a lazább típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a lazább típusú társkeresőkön (Badoo, Tinder, Csajokéspasik) fent lévő idősebb korosztályú emberekről?

Figyelt kérdés

Mondjuk 40 éves kor felett. Nem "öregek" ők már ehhez? Azzal természetesen semmi gond nincs, ha a komolyabb társkeresőkön vannak fent - pl. Randivonal, Love.hu, Párom.hu -, de kicsit gáznak gondolom a Tinderen, Badoo-n való próbálkozást a részükről. Nem ritka ráadásul, hogy valamilyen buta nicknév alatt vannak fent, mint valami tini/tinilány:)


Számotokra ez pozitív vagy negatív jelenség? Mit sugall ez számotokra - örök gyerek az illető, vagy egyszerűen csak laza és fiatalos(ami nyilván pozitív és dícséretes), esetleg már égőnek gondoljátok 40 felett a Tindert, Badoo-t és a CsP-t?



2017. máj. 11. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked? Miért lenne égő?
2017. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen negatív és mindenki tudja sajnos, hogy az idősebb korosztály miért jár fel "fiataloknak" szánt társkereső oldalra.(tisztelet a kivételeknek, de akkor is) :/
2017. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál amit akar, amíg másoknak nem árt. Nekem unszimpibb amit te csinálsz, ez ki hogy gáz jellegű dolog.
2017. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, 40 felettieket, még a nettől is el kéne tiltani.
2017. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem múltam el 40 éves, "csak" 36 vagyok, de én is fent vagyok Badoon. És nem azért, mert komolytalan kapcsolatot keresnék, sőt! Szerintem nem lehet általánosítani, hogy laza társkereső, mindegyikre regisztrálnak olyanok, akik kalandok keresnek. Ismerek olyan párt, akik Badoon, sőt, olyat is, akik Tinderen ismerkedtek meg és több éve boldogok együtt.

Az már más kérdés, mikor valaki hülyíti a másikat, én sajnos belenyúltam egy olyan férfiba Badoon, aki több hónapja szédít, visszaélve azzal, hogy szeretem. De ez már az én gondom. Szerintem egyébként a társkeresőzésbe nagyon bele lehet fáradni.


36/N

2017. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40éves nem lehet boldog vagy nem kereshet párt magának?! Egyet megsúgok te is leszel még 40...
2017. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A huszonéveseknek nagyobb tere van az ismerkedésre mint egy negyvenesnek. nincs abban semmi ha valaki társkeresővel próbálkozik. szerintetek egy negyvenes nő/férfi már maradjon egyedül és várja a halált?Miért ne kereshetne társat, és miért ne használhatná a társkeresőt, főleg ha magányos, nincs baráti társasága, nem jár el otthonról.


Mert egyébként milyen tippet adnátok ennek a korosztálynak az ismerkedésre?

2017. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megvan tiltva, hogy 40 felett már nem lehet ezeken az oldalakon fent lenni?40 felett már nem szabad társat keresni, mert de öreg valaki??Leszel még te is Ennyi idős, ha szerencséd lesz...azért szívesen megnézném, ahogy majd neked mondják, Ugyanmár mit akarsz te?hiszen olyan öreg vagy....
2017. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem sokkal gázabb ha valaki ilyen gondolkodású mint Te. Meg azt hozzá teszem hogy tulajdonképpen idősebb korban sokkal logikusabb neten ismerkedni (akármilyen oldalon) mivel ebben a korban már kevesebb lehetősége van az embernek eljárni ide-oda. Nyilván nem megy annyit "bulizni", mert dolgozik, gyerekei vannak, illetve 40 körül már a baráti társaságok sem olyanok mint régen. Ezzel szemben egy fiatalnak ott az egyetem, a sok fesztivál, szórakozóhelyek, mindenféle lazulós program és nincsen annyi kötöttsége egy fiatalnak. Tulajdonképpen ő simán találhat bármikor bárhol magának partnert.
2017. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy fent vannak ilyen társkeresőkön nem tartom égőnek...viszont azt már igen, hogy a többségük nem tud olvasni, és 18 éveseknél próbálkoznak.
2017. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!