Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak milyen visszautasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak milyen visszautasításra "vágynak"?

Figyelt kérdés

Oké, a válasz nyilván az, hogy leginkább semmilyenre, de ha mégis visszautasítanak, akkor azt hogyan tegyék?


Folyton azt olvasom ezen az oldalon, hogy a nők "rosszul" utasítják vissza a férfiakat. Ha megmondják, hogy bocsi, túl alacsony / buta / kövér / szegény / csúnya stb. vagy, akkor az a baj. Ha kitalálnak valami nehezen hihető fedősztorit, akkor az a baj, ha bedobnak valami random panelszöveget, akkor az, ha meg ghostingolnak, akkor nyilván az.


Engem tényleg érdekelne, hogy mire vágytok?


2022. szept. 6. 08:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
29%
En peldaul annak orulnek, ha tudnam, hogy miert nem es nem talalgatnom kene, hogy a szam volt budos vagy nolnom kene meg 5 centit.
2022. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%

szerintem rovid tomor, egyenes visszautasitas megteszi ami mellett megmarad a meltosaguk es az egymas iranti kolcsonos tisztelet:

-ne haragudj, de sajnos en nem erzek ugy irantad, ahogy te irtantam

-nezd oszinte leszek: te egy jo srac vagy, de nem vagy az esetem.

-ne haragudj, de a hugod vagyok!

-nezd, most nem allok keszen egy olyan kapcsolatra, amire te vagysz, igy sajnos nem lehetunk egyutt.


kb ilyesmi, a lenyeg, hogy ne flegman, pokhendien, meg ne ghostoljon be, hanem legyen benne annyi, hogy "bocs, de nem"

2022. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az esetem / nem szeretnék tőled semmit / nem tetszel. Valami hasonló megtenné.
2022. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
Mosolygós, kellemes visszautasításra. Főnökasszonyom profi ebben, mondjuk ő nem is egy nagyképű, instapörgető hülye p1csa.
2022. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj, hogy az Instagram korában a csajok simán megtehetik, hogy egyik pasiról lazán a másikra váltanak, hiszen van belőlük bőven. Rengeteg lájkot kapnak, a lájkolók közül választanak valakit és ennyi. Ha nem tetszik, jöhet a következő. Nem hiszem, hogy annyira kellene nekik magyarázni bármit is. Azon kívül "hölgyválasz" van, ilyen ez....
2022. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

es ami talan a legfontosabb: mar az elejen ezt erdemes tisztazni, ha latjuk a masikon, hogy tobbet akar, mint mi.

nincs annal kellemetlenebb, mint amikor hetekig "hajtasz" egy csajra, aztan amikor megprobalod megcsokolni felhaborodik, hogy de o csak haverkodni akart.

az nem esett le neki, hogy hetente hivtad moziba/etterembe/buliba/naplementet nezni, stb.

2022. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
70%
#1: semmilyen magyarázat nem "jár", és a legtöbbször nem ilyen konkrét. Egyszerűen nincs vonzódás, nem jössz be neki.
2022. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%
Ez szép és jó, csak a férfiak nem tudnak erre megfelelően reagálni. Elküldenek a halál f_szára meg ilyenkor jönnek azzal, hogy “amúgy te se tetszel, nem is vagy jó nő” stb, csak hogy bosszúból a lelkedbe gázoljanak. Szóval én leszoktam arról, hogy egyenesen megmondjam nekik a visszautasítás okát, mert idegbeteg barmok módjára reagálnak rá.
2022. szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
91%

8as: ez most vagy altalanitas vagy a te rossz tapasztalatod.

en pl mindegyik csajra ramosolygok es koszonok, aki valaha elutasitott es esetleg talalkozok vele.

mar csak azert is, hogy lassa, mit hagyott ki:)

sot, amikor kosarat adott is tok normalisan elbucsuztam, valamelyiket meg egy italra is meghivtam es kulturaltan elbeszelgettunk mondjuk egy 5-10 percet.

hidd el, nem minden pasi tajparaszt, aki meg olyan, azzal sajnos nem tudsz mit kezdeni.

2022. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%
#9 lehet nem mindegyik az, de nem is fogom végigpróbálgatni. Pár rossz tapasztalat bőven elég volt.
2022. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!