Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy szeretitek jobban a visszautasítást, egyenesen a szemetekbe mondva, vagy úgy hogy "lassan essen le"?

Figyelt kérdés

Szóval régebben nem mertem megmondani egy pasi szemébe az igazat, nem írtam vissza stb, akkor mindenk iazt mondta hogy "legalább lehettél volna őszinte" meg hasonlók.

Szóval megpróbáltam, legyünk egyenesek, persze nem bunkó módon, legfeljebb megbántódik, de (a pasik elmondása szerint) sokkal jobb ez így, "mert legalább tudom az okát".

Szóval a következő alkalmakkor elmondtam, hogy "ne haragudj nem jösz be", vagy "más az esetem", vagy "nem gondolnám hogy összeillünk", "képek alapján másra számítottam", stb. Konkrét hisztérikus rohamot kaptak, hogy mármegintezvan, hogy nektek mocskos nőknek csak a kockahasu bájgúnárok kellenek, na akkor legyél boldog egy olyannal és használjon ki, bezzeg az én jó lelkem senkinek nem kell... és hasonlók.

Szóval férfiak, kérdezném tőletek, melyik módszer VALÓBAN jó?

20N



2020. ápr. 3. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyeneset szeretem. Ha baj van velem, akkor jó egy építő jellegű kritika, ha nincs baj velem vagy olyan, amin nem tudok változtatni, az is egy megnyugvást ad. 5 perc az idődből és időt spórolsz a másiknak is és magadnak is. Alkudozni nem szoktam.
2020. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyenesen
2020. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen, mint a K.O.
2020. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen. Sokkal tisztább, meg "végleges". Eddig nem sokan utasítottak vissza így, de mindig sokkal jobban viseltem, mint amikor valaki hülyített, el-eltűnt, kamuzott, megpróbált manipulálni.

Nem kezdtem el senkivel sem bunkózni. Olyan már volt, hogy bunkón utasítottak el, de az is ritka. A gyakoribb, hogy elsunnyogják. Sajnos reprezentatív méretű a minta.

2020. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legjobb ha minél hamarabb megmondja, utálom ha pocsékolják az időm. Egyszer valaki fél évig húzta így az időm, közben persze sok lemondott randi, stb, de a csetelésre igényt tartott, gondolom legyezte a hiúságát, hogy kéne valakinek. FÉL ÉVIG, na azért szerintem jogosan voltam kiakadva.


Mondja meg mihelyst úgy érzi, hogy nem jövök be, minél hamarabb lehessen továbbállni.


Más nevében nem tudok nyilatkozni.

2020. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen

Jobb, ha egyszer fáj, mint a letépett ragtapasz, mintha valaki hónapokig áltat

2020. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az egyenest és véletlenül sem úgy, ahogy velem tette az exem.


26/f

2020. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Egyenesen.

Nincs annál szánalmasabb, ha csak "eltűnik" valaki.

2020. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Megírod, hogy nem az eseted és egyszerre titod.

N27

2020. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobb szeretem ha egyenesen megmondják.


Amúgy ha te normálisan, korrekten közlöd a másik féllel a dolgot, onnantól ne foglalkozz azzal ha ilyen stílusban reagál. Az őt minősíti.

2020. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!