Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vannak nyomva a nők?

Figyelt kérdés

Szerintem a nők magukat nyomják el,genetikailag bár gyengébbek de eszközhasználattal és összedolgozással nyerhetnének.


Szerintem ez a kultúrába van beágyazva,és csak egy szokás.


Ezért nem túl gyakori az idősebb nő fiatalabb férfi felállás,míg fordítva ez nincs így.


Szoval ezért vagyok egyedül 20 évesen,mert semmi kedvem egy átlagos nővel érintkezni.Az az ember aki elnyomja saját magát nem szabad,és kellemetlen társaság...A saját korosztályom nem érdekel.Az idősebb igen de alapból elutasítanak de sok esetben mikor kinyitják a szájukat,kiderül h bár 40-50 évesek ugyanazon a szinten van mint egy tini...



#elnyomás #feminizmus #nők-férfiak,férfiak és nők
2022. szept. 7. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Vótmá
2022. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Atyám. Biztosan fárasztó lehet mindenki felett állni tapasztalatlan és érettségben. Durva lehet.
2022. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatában az a nő van elnyomva, aki hagyja. Társadalmi szinten pedig mindenki el van nyom a, hiszen az igazán nagy kutyákon kívül senki nem teheti amit akar.

Ugyanakkor a legtöbb nőben ösztönös igény van arra, hogy a párját védelmezőnek és erősnek lássa. Valószínűleg ezt nem látják benned az anyád korabeli nők, mert egész mást keresnek, mint amit egy egyetemista korú srác képes nyújtani. De, ez nem elnyomás.

2022. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Mar koran incelkedunk?
2022. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Miert nem irtad oda, hogy 31 eves vagy es Balazskanak hivnak?
2022. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Csak a társfüggő / szexagyú egyének gondolnak csak és kizárólag a párkeresésére meg a szexre, ha "női elnyomás"-t hallanak, mert nekik csak ez a fontos. A nők elnyomása sok másféle területen jelentkezik, a társkeresős az majdhogynem elhanyagolható (van, de inkább a párkapcsolatokban / családmodellben... és nem, nem az az oka, hogy nem adnak esélyt az idős nők 20éves srácoknak)... főleg a munkaerőpőiacon meg úgy általában a társadalomban, hogy mennyire adnak egy nő véleményére, ha komoly témáról van szó...
2022. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyetértek azok vannak elnyomva/elnyomók akik használják a másikat.


Biztonságot én is tudok nyujtani,luxust nem.

Talán azok az egyedek akik 40-50 éves korukban is egyedül vannak,valamilyen antiszociáls zavarban szenvednek.Magyarul sokat akarnak de keveset nyújtanak.


Nekem az idősebb test vonzobb,meg az intelligencia.

Azonos értékrend.


Szóval a kapásból a koromra való elutasítást nem tudom hova tenni.

2022. szept. 7. 11:44
 8/15 A kérdező kommentje:

Te egy nő vagy aki elnyomást tapasztal a munkahelyén?

Miért nem fogsz össze más nőkkel,férfiakkal?

Miért nem hagyod ott.


Egyébként a kijelentéseid szubjektív megfogalmazásban lennének helyesek.

És akkor lehetne vele mit kezdeni.

2022. szept. 7. 11:49
 9/15 A kérdező kommentje:

Kérdésem elsősorban a szexuális azaz magán azaz párkapcsolati elnyomásra vonatkozik.


A munkahelyi azaz nyilvános elnyomás pedig a nyugati kultúrában kevéssé van jelen mint a keletiben.

2022. szept. 7. 11:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8: attól, hogy én személy szerint nem tapasztalom, attól még más megtapasztalja. És nem mindenki van olyan pozícióban, hogy "jó, akkor összefogok másokkal, és megoldom" - rengetegen vannak, akik évtizedek óta dolgoznak ezen, nem fog egyik pillanatról a másikra változni semmi, főleg a mostani politikai atmoszférában, amikor megyünk vissza a középkorba.


Attól még, hogy kevésbé van jelen, mint a keletiben, attól még jelen van. Mintha azt mondanám neked, ha a fél karodat levágják, és panaszkodsz, hogy kussolsz, mert a Józsinak mind a kettőt. Még mindig kisebb arányban vesznek fel nőket vezető pozícióba, mert hátha elmegy szülni... és a társadalom még mindig nem akarja elfogadni azt, hogy a férfi maradjon otthon szülni. Még ha törvényellenes is, még mindig kérdezgetik a nőket állásinterjún arról, hogy mikor akarnak szülni... oké, hogy fel lehet jelenteni a HR-est / céget, aki kérdezte, de évekig elhúzódik egy ilyen per, bizonyíték meg nem nagyon van rá, ha 4 fal között kérdezték meg.

2022. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!