Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi létemre nem érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre nem érdekel a szex. Abnormális vagyok?

Figyelt kérdés
29 éves, átlagos külsejű férfi vagyok, jó egzisztenciával, de nagyon nehezen ismerkedem, mert egyszerűen nem izgat a szex és félek hogy ezzel elriasztom a nőket. Olykor-olykor van hozzá kedvem de nagyon ritkán. Emiatt már tönkrement egy hosszabb kapcsolatom, mert 1-2 hetente feküdtünk le a párommal, később havonta. Sokkal jobban élvezem az összebújást, beszélgetést, közös programokat. Mi a baj velem? Lesz olyan nő akit így is érdeklek majd?

2022. szept. 19. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy lesz. Emiatt nem kell feladnod. Szimplán csak nem igenyled annyira a szexet mint a másik fél. Azt javasolnám, hogy ismerkedj és mikor már nagyon arra hajaz a dolog, hogy össze fogtok jönni akkor nyugodtan mond el ezt neki. Ha rábólint akkor szuper, ha nem akkor keress mást.
2022. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen vagyok én is. Konkrétan szerintem fizikailag sem termelek annyi cuccost, hogy “nyomja az agyam”. Nekem alapból olyan a felfogásom, hogy az egy desszert és nem az olcsó teasütemény amit állandóan enni kellene kávé mellé.
2022. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Aszexualitásnak hívják a jelenséget. Aszex lányok között keresgélj.

De az is lehet, hogy még nem voltál szerelmes.

2022. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Mi a helyzet a férfiakkal? Ők sem vonzanak?
2022. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
#4 hja, főnyeremény lehet egy fadarabbal járni.
2022. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Üdv az incelek között:)
2022. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4: Az aszexualis nem olyan aki viszolyog is a szextol? En kivanom csak ritkan, olyankor jol esik. 5:nem, sot veluk osszebujni sem szeretnek :DD
2022. szept. 19. 19:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak alacsony a libidód. Ha nincs mögötte hormonális probléma, akkor teljesen normális. Olyan partnert keress, aki szintén csak ritkán szeret szexelni, és jól meglesztek.
2022. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda problémák vannak...


#7: Az incelek többsége általában magas libidóval rendelkezik, éppen ettől lesz INcel, hiszen csődörként, ha egy 4-5 fős háremet is simán ki tudnál folyamatosan elégíteni sokkal nagyobb esélye van, hogy ha nincs jó külsőd, akkor senkinek sem kellesz és nagy ritkán megszán egy alacsony libidójú lány, akivel meg ezért nem működik, mert a cölibátusnál csak az rosszabb, mikor melletted fekszik a lány és panaszkodik, hogy neki ennyiszer nincs kedve meg ereje az egészhez és aztán a folyamatos, szakításhoz vezető viták, hogy te állandóan szexelni akarsz, neked csak arra kell a nő, stb.


Közben meg bármit megadnál azért, ha olyan nővel sodorna össze az élet, aki meg azért panaszkodik, hogy a párja nem bírja vele tartani az iramot. Meg röhögsz azokon a lúzereken, akiknek az a véleményük, hogy egy szexmániás nőt csak addig akar férfi, amíg meg nem kapja, mert terhére lesz majd, neked meg folyamatosan áll a farkad és naponta 15-20 alkalommal is képes vagy beton mereven kiverni úgy, hogy nem 2 perc alatt mész el, hanem akár húsz percig, fél órán át is elhúzod.

2022. szept. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ezzel szívtam egész életemben. Ráadásul én is azt gondoltam, hogy abnormális vagyok. Voltak házasságaim, kapcsolataim "normális" nőkkel, ahol heti 2-3 szexet produkáltam - bár úgy hvonta kívántam igazán -, és nem vacak színvonalon. 45 fölött ez már jobbára csak potencianövelőkkel ment, mert egyszerűen a mentális felizgulás gyakori hiánya már nem tett alkalmassá a magától értetődő, bármikori merevedésre. Igen, sokszor színészkedtem, csúnya dolog volt, de szívből jött és szerettem volna odaadó, jó partner lenni, mert szerettem a párjaimat és akartam, hogy jó legyen nekik.

Most öt éve egyedül vagyok, és pár hetente, havonta azért jól esne a szex, illetve hiányzik a testi közelség, a kölcsönös gyengédség, kedveskedés, szeretgetés, ölelés, csók, ilyesmi. Ez a ritkás libidó viszont alkalmatlanná tesz kapcsolatra szerintem, és nem is próbáltam emiatt nőkhöz közeledni. Ha lesz is valaha párom, ismerkedéskor mindenképpen tájékoztatom a gyér libidómról, hogy ennek tudatában vállalja vagy ne vállalja a kapcsolatot. Korábban ezt nagyon szégyelltem, és azért próbáltam elkendőzni, de már nem érdekelne. F52

2022. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!