Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is abnormális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is abnormális mikor egy nő azt mondja a szex témára, és az ezzel kapcsolatos dolgokra hogy fúj, másnap meg már éppen azt csinálja valakivel amire azt mondta, hogy fúj?

Figyelt kérdés

Ez a kifelé azt mutatom, hogy egy szent vagyok, de közben pontosan benne vagyok minden rosszban csak ugye ezt nem akarom, hogy kiderüljön tipikus esete.


Magyarul felszínesség.



#szex #nők #logokátlanság
2019. máj. 6. 02:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Te is azt mondanád, hogy fúj, ha a nagyimat kéne megdugni, de ha engem, akkor már nem lenne fúj.

Nem a szexre mondta.

2019. máj. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ugyan a háttérsztorit, hogy milyen helyzetben mondta, de ha pl egy vadidegen rám ír, és akár fél óra beszélgetés után az privàt szférámban matat, és a szexuális szokásaimat firtatja, én is azt mondom, hogy fúj, mert semmi köze hozzá, és egyáltalán hogy jön ehhez ismeretlenül.Pedig én sem vagyok prűd.Szerintem ezt rendszeresen megkapják a nők, hogy álszentek, mert az adott illető orrára nem köti a szexuális életüket (miért is tennénk), de attól mással még csinàlhatjuk. Ettől nem vagyunk álszentek, inkább a kérdező tiszteletlen.

De ha nem ez volt a szitu, akkor ne vedd magadra:)

2019. máj. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez olyan, mint amikor anno összejöttem a párommal, és néhány pasi, akiket korábban leépítettem, betalált, hogy "Dehát azt mondtad, nem akarsz kapcsolatot"...

Nem esett le nekik az az evidens, magától értetődő egyszerű tény, hogy VELÜK nem...

2019. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Kedves 3-as! Akkor miért nem lehet azt mondani, hogy "bocsi, de nem jössz be!"? Miért kell hazudni? Ezáltal a nőket hazugabbnak és rib-ancabbnak hiszik. Holott ha megmondanátok, hogy pont vele nem, elfogadná és menne tovább. Majd 2-3 hét múlva ha lát valakivel, nem gondolná, hogy akkora rib-anc vagy. (Bocsi a kötőjelélt, de a rendszer szerint ez trágár szó :D :D )


Ne csodálkozzatok ezek után, ha azt gondolnak rólatok, amit...

2019. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

#4

Gondolkodjunk már logikusan!

Nem akarok kapcsolatot = Adott pillanatban, akkor, ott úgy érzem, nem állok készen egy kapcsolatra.

Következővel sem. Meg az azutánival sem.

Nem azzal van a baj, hogy nem jön be, ha belegondolsz, netes ismerkedés, ha annyira nem jönne be, el se jutnánk a taliig.

Aztán találkozok valakivel, aki kihozza belőlem azt, hogy másképp gondoljam. Nem egyszer történt már....


Most akkor hogy jön ebből, hogy hazug r¡banc az illető?

2019. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Ne aggódj, ha megmondod őszintén, hogy bocs de nem az eseted, akkor a szemében válogatós ri-banc leszel.

Mindig az a legnagyobb ri-banc, aki nem kefél mindenkivel válogatás nélkül, aki az utcán utána fütyül. 🤷‍♀️

2019. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, tipikus...

És pont az ilyenek szoktak válogatott sértegetésekkel megküldeni a kis csorbult egójuk miatt, mert nem bírják elviselni még a kulturált elutasítást sem, ha elhordanak mindenféle ribizlinek.

Az màr nem a mi szegènységi bizonyítványunk, hogy nem tudják/akarják értelmezni, amit mondunk.

Nem azért nem válaszol a legtöbb nő, vagy mondja azt, h ne haragudj, nem vagy az esetem, mert bunkó, hanem mert màr megunta az utána jövő savat.

2019. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
*hanem elhordanak
2019. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te valami beteg kukkoló vagy? Vagy honnan tudod, hogy egy nő kivel, mikor, mit csinál az ágyban?
2019. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

A szeretőm a férjének az orálra mindig azt mondja hogy fúj.

Nekem úgy szopik mint a kisangyal és a végén le is nyeli.

A "fuj" az nem a témának szól hanem a személynek.

Ha megfelelő a partner akkor nincsenek gátlások.

2019. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!