Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a szintezések, kategorizá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a szintezések, kategorizálások csak arra jók, hogy mesterséges akadályokat építsünk, önbizalmunkat romboljuk folyamatosan és egy megmondó ember majd jól megmondja, hogy a hiba csakis benned van, mert nem jó helyen keresgélsz?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy nagyon rossz megközelítés, mert amikor folyamatosan azt hallja, hogy ő nem egy jó parti akkor elhiszi magáról, hogy csak erre képes, hogy nem érdemli meg azt, hogy boldog lehet valaki mellett. Sokkalta építőbb jellegű lenne az, ha inkább támogatva lenne az akinek problémái vannak, mert az olyan kijelentések, hogy "lődd be magad valamilyen szintre", "pontozd magad és a saját szintendre válassz valakit, "majd én megmondom kinél lehet esélyed" szerű megmondások csak kárt tesznek és rombolják folyamatosan az ember önbizalmát.
2022. szept. 20. 01:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

27essel egyetértek.


Ha valaki kiváló pl fafaragó, és a szakmájában senki sem tudja még csak egy kicsit sem elbizonytalanítani vagy megszorongatni, de átlag 2 évente tud csak összehozni egy randit, és ugye abból sem biztos, hogy lesz kapcsolat, akkor párkapcsolati szempontból neki 0 lesz az önbizalma.

2022. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
50%

#31!


Persze, hogy egyetértesz vele, ugyanazt a hülyeséget nyomjátok.


Ha van önbizalmad, attól lehetsz egy buta ember, aki nem ott keresgél, ahol van esélye találni.


Akinél semmi esélyem, annak nálam sincs esélye. Lehet bármennyire sikeres és dögös egy címlaplány, valószínűleg nem szeretnék vele komoly kapcsolatot, mert nekem szellemileg kevés lenne.

Ő meg azért nem akarna velem, mert tudja, hogy nekem ő kevés lenne.


Ha nagyon fölé vagy alá célzol, akkor nem lesz sikered. Tudja a nő is, hogy kevés lesz neked és csak akkor fog válaszolni, ha kizárólag szexet akar. Tehát többnyire nem fog reagálni, mert tudja, hogy dobni fogod rövid időn belül, talán már az első randi után.


Szoktam figyelni az utcán, hogy a szemre 18-45 éves korosztályból mennyi tetszik nekem. Kb. a 20%-a. Ha beszélgetnénk, akkor ennek a fele még kiesne, tehát marad 10%.

Miért kellene elvárnom, hogy én ennél nagyobb arányban legyek nyerő? Persze, jól esik, hogy ennél sikeresebb vagyok, de ha a próbálkozásaim 10%-a sikeres, akkor minden rendben van.

2022. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
57%

#31: Ott a pont! És egy VV Christofel hiába nem tud helyesen írni meg beszélni sem, bunkó és sötét és magától hasad és röhög rajta a fél világ, ha az ügyvédnő meg a plázacica is felkínálkozik neki még azután is, hogy eljárás indul ellene, ha összeveri a barátnőjét és nyilvánosan kéne karaktegyilkosságot végrehajtani ellene, mint Harvey Weinstein vagy Elliott Rodger ellen, de maximum szépen csendben elsüllyesztik őt a médiáanyilvánosság elől, mint tették azt megannyi politikussal meg közszereplővel. Pl. a Shane 54 néven visszatérő Császár Előddel...


Ha valakire van igény, ha valaki kivívja az ellenkező nem szimpátiáját, akkor lehet bármilyen utolsó emberi hulladék, akkor is lesznek nők, akik felkínálkoznak neki és ebből ő önbizalmat nyer.


Mert az életben mindig van egy mindent eldöntő végső kérdés: Meg tudom csinálni? Képes vagyok rá?


Nos, ezek a véglények mindig képesek lesznek megdugni az önkéntes háremhölgyeik bármelyikét, tehát folyamatos pozitív önigazolásban élik az életüket.


Eközben a 190-es IQ-val rendelkező matematikus, aki felfedezte az eljárást, amivel ingyen tiszta energiát nyerünk a levegőből vagy a rák ellenszerét, az meg kap egy kis virtuális buksisimit. Sőt, eleve el se jut odáig, hogy a belső értékeit reprezentálni tudja, mert a külseje nem felel meg a másik fél igényeinek.

2022. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
72%

#32: "Akinél semmi esélyem, annak nálam sincs esélye. Lehet bármennyire sikeres és dögös egy címlaplány, valószínűleg nem szeretnék vele komoly kapcsolatot, mert nekem szellemileg kevés lenne.


Ő meg azért nem akarna velem, mert tudja, hogy nekem ő kevés lenne."


Na ehhez kell az egó, barátom, egy ekkora logikai bakugrás internalizálásához.


Régebben nem tudtam hova tenni, hogy "akinek hite van, annak mindene van", mostanra kezdem megérteni.


Aki képes őszintén és szívvel-lélekkel hinni bármiben, legyen az akár laposföld vagy fényevés, az boldog és boldogan hal meg.


És boldogtalanok mindazon emberek, akik ettek a Tudás Fájából, azaz akik a racionalitást, a tényeket és a valóságot képviselik, mert ők nem tudnak "hinni", ők csak a valóságot tudják "elhinni", de még abban is kételkednek, amíg meg nem bizonyosodnak róla.


Ez pedig nem egy ki-be kapcsolható dolog. Vagy ilyen típus vagy, vagy pedig olyan. Ha megpróbálsz másmilyen lenni, a saját lelkedet mérgezed.

2022. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#33, 34!


Értem, hogy tele vagy komplexussal, mert csak elutasítás ért és még egy nő sem szavazott neked bizalmat, de ahhoz nem kell nagy ego, hogy lássam, a nők is látják, ha nincs esélyük (velem) komoly kapcsolatra.


Abban a tévedésben élsz, hogy aki jól néz ki, az egy főnyeremény és minden férfinak ő kell. A szépség csak a belépő egy kapcsolathoz, meg amúgy is relatív. Akitől te elájulsz, az lehet, hogy nekem semmit sem ér (legfeljebb egy éjszakát).

2022. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

#35: Nem ahhoz kell nagy egó, hanem ahhoz, hogy azt hidd, hogy a veled való komoly kapcsolat a nők álmainak netovábbja.


Az elmúlt néhány évtized szerintem a Holdról is jól látható módon bizonyítékul szolgált, hogy egyre növekvő számú nő EGYÁLTALÁN nem akar komoly kapcsolatot, vagy ha akar is majd 30 körül/felett babaprojekthez, miután kiélte magát.


Ahogy azt is, hogy sok céltudatos, korán megállapodni vágyó nő igénye pedig az egekben van fiatalon és 30 felé közelítve meg fölötte kezd el lejjebb adni ebből-abból, amikor egyre inkább fél, hogy kifut az időből. És mivel a családalapításhoz sokkal nagyobb szükség van stabil egzisztenciára meg béta tulajdonságokra, ezért a külsőségek lesznek az elsők, amiket feláldoz meg a rosszfiús szexuális vágyfokozó attitűd. Hiszen az érzelmi bizonytalanság izgi, mint egy extrémsport, ha csak róla van szó, de ha már egy kis életről is gondoskodni kell, akkor mások a szempontok. Akkor olyan kell, akinek fát lehet vágni a hátán, akkor se hagyja el a családot.


Úgyhogy bármennyire is szeretnéd azzal áltatni magad, hogy a "dögös címlaplány" neked nem kéne, csak egy éjszakára, vagy kifelejted, vagy szándékosan nem veszel tudomást arról a tényről, hogy a nők férjjelöltet/párkapcsolati jelöltet sokkal szélesebb körből válogatnak, sokkal alacsonyabb a léc. Több és szerteágazóbb szempontoknak kell ugyan megfelelni, de ezek kicsit olyanok, mint a lexikális tudás. Ha nem vagy fogyatékos, akkor ha eleget seggelsz, akkor be tudod magolni. Csupa belső tulajdonságoknak meg bárki által elérhető külsőségeknek (sportos fittség, stílusos öltözködés, ápoltság, parfüm, stb.) csak akarat és szorgalom kérdése, hogy megfeleljen az ember.


De magasabb nem tudsz lenni, ha kopaszodsz nem tudsz dús hajat varázsolni, ha fehér vagy nem tudsz kreol bőrt csinálni, ha kreol vagy, akkor fehér bőrt, ha vékony vagy nem tudsz izmos vagy mackós lenni, ha mackós vagy nem tudsz vékony vagy szálkás lenni, ha nem karakteresen mély férfias a hangod azon se tudsz változtatni, ahogy az arcberendezésed is komoly és kétes eredménnyel kecsegtető plasztikai beavatkozást igényel.


A nő ezeket pár másodperc alatt eldönti, hogy tetszel-e neki vagy sem, vonzó vagy-e szexuálisan vagy sem.


A belső tulajdonságokat viszont hosszasan tesztelni kell.


Azaz ha kellően jó pasi vagy, akkor le fog feküdni veled a nő akkor is, ha te nem akarsz komolyat. Sőt, némelyik még kihívásnak is veszi, hogy majd ő megmutatja, hogy belé fogsz szeretni.


Akkor nem fogja megtenni, ha egy felejthető tucatember vagy, mert akkor nincs rózsaszín köd, reálisan felméri, hogy megalázó lenne a számára, ha te semmibe veszed, mert olyat talál jobbat is a te külsőddel, aki a tenyerén hordozza. Vagy ha dugni akar, akkor tőled jobb külsejűt, aki ugyanúgy semmibe veszi.


Röviden összefoglalva: Neked dugásra kellene ő, neki viszont te dugásra SEM. Az meg, hogy az egzisztenciád miatt később, amikor már ketyeg a biológai óra apucinak jó lennél számára, arra én nem lennék olyan büszke.


Férfiként sokan abba a hibába esnek, hogy mi élvezetből szexelünk és ha valakit nem kívánunk, azzal nem szexelünk, ritka az a helyzet, amikor egy férfinak muszájból kell szexelnie. (és annak is legtöbbször az anyagiakhoz van köze, esetleg még a hírnév fenntartásához (pl. meleg az illető és titkolnia kell a család előtt))


Nőknél viszont van olyan, hogy gyereket akar, ami felülír mindent. Ilyenkor sokszor van, hogy felülírja a gyerekszülési ösztön a vonzalmat és addig megy a szex, amíg teherbe nem esik, utána megszül és hirtelen egyre több lesz a kifogás, fáradt, fáj a feje, stb.

2022. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#36!


Bocs, de a felénél nem olvastam tovább.

Az összes feltételezésedet tényként tálalod. Valódi tényt sosem írsz, a kitalációdat pedig meg sem próbálod alátámasztani. Ami érthető, mert fullba nyomod a kretént.

Tehát sorry, de nem érdekelnek az alaptalan hülyeségeid.

2022. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
57%

Legközelebb majd teletűzdelem statisztikákra, tanulmányokra mutató linkekkel, mint egy Wikipédia szócikket.


Mindig elfelejtem, hogy mintha nem ugyanebben a világban élnénk.

2022. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

#38!


Az a gond, hogy a feltételzéseid tényként tálalod.

Tényleg más világban élünk. Engem érvekkel, logikus érveléssel lehet meggyőzni és nem tévhitek ismételgetésével. De az eddigiek alapján a nők sem vevők erre. :)

2022. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#39: Az a gond, hogy amit te feltételezésnek hívsz az az én sok-sok éves személyes tapasztalatom.
2022. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!