Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt folyamatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt folyamatosan, hogy ha nem vagyok kigyúrva akkor sohasem fogok kelleni a nőknek?

Figyelt kérdés
Korábban elég sokáig jártam konditerembe de rá kellett jönnöm, hogy ez a sport nem nekem való lesz. Kezdeném azzal, hogy egészségügyi okok miatt sem és egy idő után a folyamatos súlyemelgetés is unalmas volt számomra. Azt a sportot amit úgy igazán megkedveltem az pedig a futás volt. Eleinte nagyon nehéz volt de nem adtam fel és egyre jobban ment. Nem voltam sohasem egy izmos alkat és szerintem sohasem leszek. Emiatt a mai napig úgy érzem,hogy sohasem fogok kelleni a nőknek mert nem vagyok izmos, tudom,hogy visszataszítónak tartaná az összes nő a testemet ezért nem is szoktam más emberek előtt mutatkozni.

2022. jún. 6. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Az utcán is csak kigyúrt pasikat látsz nővel?
2022. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Arcod számít, ha kinézetről van szó. Vékony, de jóképű fasziknak is vannak szép női. Amúgy meg a saját szinteden annyi nőd lehet neked is, amennyit csak akarsz. Ha ronda vagy akkor ronda (pl. dagadt), ha átlagos, akkor átlagos, ha jóképű vagy, akkor meg szép nőd az izmaid méretétől függetlenül.
2022. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert komplexusokkal kűzdesz
2022. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Emiatt ne legyen komplexusod!!!

Ha valami számodra nem használ és még az egészségedet is veszélyezteti, akkor ne erőltesd!

A csajok közül sem mindegyik van rágerjedve az agyonszurkált, felfújt, műanyag "izomzatú" spenóthuszárokra, akik a "cucctól" lassacskán megvakulnak és még egy jót sem tudnak sz4rni az aranyerük miatt. (A látszat az egy "jó" dolog, csak megéri-e hosszútávon?!) :,D

2022. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem kell egy férfi a nőknek, ha bizonyos életkor felett a szüleivel él.
2022. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Neked elmebajod van! Nem kigyúrtnak kell lenned hanem egy kicsit izmosnak. Kondis fit külső kell. De ember! Neked derogál lemenni haverkodni a terembe is! Jól érzed magad, néha belenyomsz a súlyokba, rohadtul nem kell több! Mellette meg fussál! Más a futást tartja unalmasnak. Én maxokat nyomok teremben, plussz hányásig futok.

Ja és van ott egy csomó csaj! Mégha fel sem szeded őket, de legalább kommunikálsz velük, és fejlődsz a nők terén is!

2022. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Valóban nem szoktam lemenni a terembe, inkább itthon szoktam edzeni. Nem nagyon szeretek az emberek között lenni.
2022. jún. 6. 16:36
 8/22 anonim ***** válasza:
Mennyirew vagy izomtalan? Valamennyi izma mindenkinek van. Magasság és súly?
2022. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kb 188 cm körül lehet a magasságom és olyan 78-80 kg között a testsúlyom. Már többen is megdicsértek,hogy látszik rajtam az edzés eredménye attól függetlenül,hogy én semmit sem vettem észre magamon.
2022. jún. 6. 16:44
 10/22 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy? Nem kigyúrtnak kell lenni, mert az proli. Hanem jóképűnek.
2022. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!