Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha folyamatosan azt tapasztaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyamatosan azt tapasztalnátok, hogy nem azoknak tetszetek akiket vonzónak tartotok, összejönnétek egy nem túl vonzó nővel vagy inkább tovább keresnétek fejlesztenétek magatokat?

Figyelt kérdés

Jól elvagyok egyedül, egyáltalán nem vagyok társfüggő, de azért szeretném, ha egyszer lenne partnerem. Próbálkoztam lejjebb adni az igényeimet amik nem irreálisak, nem listába szedett igények csak annyi, hogy tartsam vonzónak, legyen kedves, tudjunk értelmesen beszélgetni, megbízható legyen kb. ennyit várok el. Nem tudok ennél lejjebb adni, próbáltam, de nem ment. Úgy vagyok vele, hogy inkább élek egyedül és addig próbálom fejleszteni magam.

Veletek is volt ilyen, hogy nem azok közeledtek felétek akiket vonzónak tartottatok? Belementetek egy nem túl vonzó nővel vagy, ha egy nő olvassa ezt a kérdést nem túl vonzó férfival? Megéri csak azért egy kapcsolat, hogy ne legyél egyedül? Ha belemennél ilyenbe nem éreznéd rosszul magad?


2022. jún. 4. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nőként nekem fontos a vonzalom. Nem tudnám elképzelni a szexet vonzalom nélkül, márpedig egy jó kapcsolathoz a szex is hozzátartozik.
2022. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Ezzel én is így vagyok férfiként, de tapasztalatlan is vagyok és nyomaszt az a gondolat, hogy lehet így is maradok. A tapasztalatlanság egy negatív bélyeg is, mert hiába mondom azt, hogy próbálnék minél jobban odafigyelni rá, hogy ne csak nekem legyen jó neki is, úgy viselkedik némelyik mintha egy állásinterjú lenne ahol a tapasztalatot elvárják. Tényleg sokkal jobb egy tapasztalt partner vagy ez csak egy mítosz? Nem tehetek arról, hogy nem jön össze számomra vonzó nővel és hiába próbáltam lejjebb adni nem ment. Lenézni azért, mert tapasztalatlan vagyok, mintha büntetnének ezért.
2022. jún. 4. 07:17
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Nőként jó pár évvel ezelőtt, huszonévesen volt olyan eset, amikor a srácban semmi vonzót nem láttam se kívül, se belül, csak annyit, hogy én tetszettem neki nagyon.

Megpróbáltam, de már rögtön kiütközött, hogy én nem akarok minden nap találkozni, úgy érzem, hogy nem tesz hozzà az életemhez, nem tartom férfinak…

Ezeket nem tudatosan nagyon erősen ki is mutattam, úgyhogy ő még komplexusosabb lett, én pedig egyre idegbetegebb, mert hiába ostoroztam, hogy feleljen meg nekem, próbálkozott is, de csak jobban szétcsúszott, én pedig egyre dühösebb lettem ettől.

3 hónap után szakítottam, de már 1 után fontolgattam.

Úgyhogy én nem ajánlom ezt az opciót. Lehet, nem ennyire durván és hamar, de mindenkinél kiütközik ez.

Se te, se a partner nem érdemli, hogy jobb híján válaszd őt.

Én nem is mást, hanem magamat akartam kímélni ezek után.

2022. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mathus ***** válasza:

a kérdésre:

[link]

ezt az oldalt a napokban találtam, eléggé szépen végigveszi a dolgokat, amit a #3 elmondott.

2022. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Én csak randiig jutottam el és nem volt meg bennem az az érzés, hogy megfogjam a kezét, megcsókoljam ezért a második randit se hoztam fel. Barátaim szerint jobb, mint a semmi és csak az időm telik, mondtam nekik, hogy egyedül is jobb, mint rossz kapcsolatban erre azt vágták a fejemhez, hogy tíz év múlva is megkérdezik majd tőlem, hogy jó e magányosnak lenni. Szeretem őket, de ez rosszul esett tőlük. Nem tudok nem vonzó nővel együtt lenni. Jó lenne, ha valaki aki vonz csak egy kis jelét adná annak, hogy kellenék neki. Képes lennék leélni vele az egész életemet. Szomorú vagyok, hogy ez nem jön össze. :(
2022. jún. 4. 08:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs igazuk. Ezt csak a gyenge, jellemtelen és/vagy kapcsolatfüggők érzik így.

Nem jó a magány, de sokkal sokkal rosszabb, ha kapcsolatban vagy magányos, mellé pedig a nyakadon van valaki, akit nem szeretsz. Ott akkor még szabadon ismerkedni sem tudsz, ne adj’ isten még közös lakás, gyerek, stb.

Ennél sz@rabb tanácsot nem is adhattak volna.

3 voltam.

2022. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ,soha.


Ez kicsit hülyén hangzik de ezaz igazság.


Szóval férfiként nem jövök össze olyan nővel akire nem áll fel, aki nem vonzó.

Nincs szex a kapcsolat halott lesz.


bogyót pedig nem fogok azért szedni, hogy felálljon.


Olyan személyt választ általában az ember akár nő vagy férfi akit kíván testileg szexuálisan is, és akinek az utcán boldogan megfogja a kezét, és boldogan mutat be a rokonoknak barátoknak.


És nem azt várja basszus mikor fordulunk már be a következő sarkon ha meg ne lássanak vele...

2022. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mathus ***** válasza:
#7: fő dolog az önbizalom és a helyes önismeret.
2022. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A helyedben atgondolnam az igenyeimet. Kit mitol tartasz valojaban vonzonak. Van egy idealod? Kiben mi fog meg? Nem lehet, hogy valahogy "tudat alatt" az elerhetetlen noket keresed es idealizalod? Akar olyat, aki pl foglalt, tok mas az ertekrendje/erdeklodesi kore mint neked es ezert eszre se vesz, stb.


Masik vege pedig a dolognak, hogy te magad realisan nezve hol vagy ezekhez a nokhoz kepest? Hova helyezned magad? Ki vagy-e bekulve sajat magaddal? Az onbizalom (vagy epp annak hianya) sokat szamit tarskeresesnel. Ha van olyan dolog, ami nem adottsag szinten, de valtoztathato, es ugy erzed pozitivan befolyasolna az onbecsulesed (pl mas frizura, arcszorzet, stilus, ruhak, edzes, barmi..) akkor azt tedd meg.


Sok sikert kivanok!

2022. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem találok partnert, lejjebb mennek az igények. A szexhiány is egy döntő érv nekem.
2022. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!