Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik lehetetlennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik lehetetlennek az ismerkedés egy átlagos 30-as férfinek aki nem magas és nem kisportolt testű?

Figyelt kérdés
Ennyire tönkretette az emberek perspektíváját a social media?
2022. szept. 21. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetetlen, ha ő sem szép és kisportolt testű nőre vágyik.
2022. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egy nő nem kisportolt maximum vékony, a kisportolt testű izmos nők nem jönnek be a legtöbb férfinek
2022. szept. 21. 17:32
 3/22 anonim ***** válasza:
29%
Nőket nem érdekli a kapcsolatteremtés, olyannal aki nem 100%ban felel meg a vágyaiknak.
2022. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

2. Spec nekem tetszenek a kisportolt nők is.

😇

2022. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Mert mellé csóró is.
2022. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

A magas, kisportolt férfi női megfelelője, a vékony, formás, szép nő.

Na, ha te nem vagy magas és sportos, akkor ne szép, formás, vékony nőt kajtass.

Párom nem magas és nem sportos, én sem vagyok egy szexistennő. Átlagos férfinek átlagos nő a párja, vagy, valamit virítani kell, esetleg a vakszerencsére bízni magad.

Ha erősen saját ligán felül keresel, az valóban szinte lehetetlen.

2022. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6


Linkelnél pár átlagos nőt google képekből? Nekem szerintem az átlagos nők bejönnek , csak ezt mindenki nagyon árnyaltan írja le, hogy mi mi.


Nyilván tudom, hogy ilyen adotságokkal nem vágyhatok egy modellre

2022. szept. 21. 17:46
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
A gyakorin kérdezed ezt, ahol a várhatóan az összes válaszoló belédrúg majd egyet érte? Okoooooos.
2022. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%

7.-re a kérdezőnek.


NE!!!


Ne kérd, hogy átlagosakat linkeljenek, mert múltkor még rá is azt írták, hogy szürke, átlagos, senki: [link]

2022. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

7, nem igazán lehet erről képet linkelni, mert az ismerőseim face-s képeit nem rakhatom ki, a neten lévő képek többsége pedig szerkesztett, beállított, stb.

Az átlagos csaj jellemzően nem kiemelkedően szép, de nem csúnya, nincs telve önbizalommal, de nem is egy görcs.

Persze, ha mondjuk a külsőd mellett nagydumás és magabiztos is lennél, akkor máris nőne az esélyed.

Gondolom ez sem áll fönn.

Ha reálisan látod magad és azt, mennyire vagy vonzó a másik nem számára úgy általában, akkor kb be kell tudnod lőni, hogy melyik nő számít hasonlóan vonzónak. Ezek közül kéne megtalálni azt, akivel kölcsönös a dolog, mert a "leadom az igényeim" sima parasztvakítás.

Ezért kéne élőben ismerkedni, nem neten. Ott látod egyből, hogy a másik hogyan reagál rád. Sokkal nagyobb az esélye, hogy olyat tudsz mutatni, amiért a külső kevésbé fontossá válik. És ott csak te vagy, szemben a nettel, ahol elérhető férfiak százai. Nem oszlik meg a figyelem és mások a prioritások.

2022. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!