Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen lehetetlen kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen keresztyénként párt találni? Ill egyáltalán ismerkedni is.

Figyelt kérdés
A gyüliben csak idősek vannak, társkeresőn ezzel kb kiröhögnek, munkában esélytelen. Nem az a legfőbb baj, hogy párt választani nem tudok, hanem még csak megismerni sincs lehetőség, találkozni olyannal aki szintén református, protestáns értékrend szerint képzeli el a jövőjét, családban. Ha van is ők meg kifejezetten “anyámasszony katonái”, anyuci kisfiai…. Tényleg nincs egy igazi férfi az egyházunk köreiben? Kezd kicsit csalódottá tenni… Szerintetek? Sokat várunk mi keresztyén lányok?

2021. okt. 25. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
95%

egyre kevesebb a vallásos fiatal



vajon miért?

talán ezen kellene elgondolkodni

2021. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok az a mély vallásos, nem járok templomba, de hívő vagyok, református.

Az utóbbi időben még nézek is néha egy egy online istentisztelet.

Néha talán templomba is elmennék de nem tudom.


De nagyon sokakat ennyire se vonz mint engem.

2021. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
62%
Nem vártok sokat! Csak egyre kevesebb az aki komolyan gondolja a hitet, a vallást! Ebből kiindulva kevesebb az a férfi réteg is ami Neked megfelelő csoportba tartozik, és gondolom azok közül meg még kevesebb aki Neked meg is felelne!
2021. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
95%
Nem vallási alapon kell élni az élet minden részét, nem a középkorban vagyunk már...
2021. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
93%
Persze jó dolog az, ha az ember mondjuk vallásos és hívő, jár templomba, imádkozik naponta 1-2x, de ezeken túl nem szabad menni, mert akkor az adott egyén hajlamos nagyon elszektásodni, ami senkinek sem előnyös.
2021. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem keresztény társkeresőn próbálkozol? Én katolikus vagyok a párkatt.hu oldalt ismerem, azon is vannak néha reformátusok.
2021. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
90%
#5 és ebben mi a jó? :D
2021. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, én itt találtam meg a párom az oldalon én katolikus vagyok, ő református :) és bőven elég férfias, teljesen normális :)

De beszélgettem már itt más 10en-20on éves vallásos sráccal, lánnyal is, szóval vannak azért mindkét nemből :)

Én 16/l, ő 22/f

2021. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
89%

#8


Köszönjük Emese, 1 kivétel a több százból, ettől még egy nagy trágya az itteni ismerkedős részleg.

2021. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
89%

Családalapítás szempontjából értettem a szektás gondolkodást...


Például hogy addig nem veszti el a szüzességét, amíg meg nem házasodik, több gyermeket akar, nem akar elválni, blablabla...


Ezek nagyon sok jóra nem vezetnek hosszútávon, mert tökéletes kapcsolat/házasság nem létezik.

2021. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!