Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatok alapján melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok alapján melyik társkereső oldalon van több normális ember, normális szándékkal?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor többre regisztráltam, akkor nekem úgy tűnt, hogy ugyanazok vannak mindenhol. De lehet, hogy ez azóta változott.
2022. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
A normális társkeresőkön.
2022. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz. Talán a fb dating egy fokkal jobh, kert több információ alapján lehet szűrni.
2022. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalat a szokásos.

Vagy kihalt az oldal ha ingyenes, de még ott is

belefutottam kamuprofilokba, vagy botokba..


A többi oldalon látszólag nagy a kínálat de férfiként azt látni hogy a tényleg aktiv frissen regisztrált fiók mégis kevés.

Aztán vannak olyanok akik "nagyon szinten felüliek"

tehát gyanúsan kamuprofilok vagy valami más cèllal vannak fent..

Ez a realitás.

Nem beszélve az oldalak lehúzó rendszeréről nagyrészt a semmiért nesze semmi fogd meg jól...

Kb lottó 5ös hogy minden klappoljon és legyen valami az egészből.

Férfiakra nagyrészt bissza sem írnak amúgy a női felhasználok mert tucat szám írnak a nők meg a bőség zavarában vesznek el vagy kapnak hányingert sok bunkótól vagy "szerencsétlentől".

Szóval nem ragozom..

Jobban jár az ember ha nem neten próbálkozik pláne egy adott kor felett...

25 alatt még talán..

Persze lehet csodákban reménykedni.

2022. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a Tinder bevált fél év alatt kétszer is. De meglepett, hogy ott is mennyi a kamu női profil, amik bizonyos séma alapján készülnek: beállított utazós-boros képek.
2022. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyiken sem.

A társkereső olyan, mintha az utcán sétálva szólítánál meg embereket.

Semmi közös nem lesz bennetek.


Ha abból indulnék ki, hogy miket írnak magukról a nők, akkor minden második nő szeret kirándulni, bringázni, érdeklődnek a filmek, könyvek iránt. De pillanatokon belül kiderül, hogy ez is mind kamu.

2022. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ugyanazok az emberek vannak.
2022. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Előre bocsátom, én elfogult leszek, mert ott ismertem meg a jelenlegi páromat, de nekem az fb társkeresővel vannak jobb tapasztalataim. A tinderen sokkal több olyat dobott fel, akik egyáltalán nem voltak az eseteim, vagy a nagyon kigyúrt, folyton sportol, kockahas pasikat, vagy azokat az embereket, akik amúgy 40-50 évesek, de a profiljuk alapján 30-ak, és még sosem volt barátnőjük (feltételezhetően nem véletlenül). Ott egyszer sikerült értelmes beszélgetést kialakítanom, de a randi kudarcba fulladt (nem jöbb be élőben).

FB társkeresőn is volt sok furcsa ember (akik mondjuk nem értették meg, hogy NEM keresek futó kapcsolatot, vagy azzal indítottak, hogy "30 éves létemre szűz vagyok, zavar?", és olyanok is, akikkel csak nem tudtam úgy beszélgetni, ahogy én szeretek), de itt 3 olyan beszélgetés is elindult, amit élveztem, lett egy pocsék randim (itt kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak), és megtaláltam azt, akit az igazinak érzek.

2022. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as sokan 30 pár évesen huszon pár évesnek néznek ki ténylegesen ez inkább jó mint nem.
2022. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🙂
2022. szept. 23. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!